Dvorak na Androida?


Odpowiedzi:


7

Nie jestem pewien, czy Dvorak jest dostępny w standardowym oprogramowaniu dla Optimus V, ale na rynku jest wiele aplikacji klawiaturowych innych firm ( niektóre wymagają osobnego pobrania za pomocą wtyczki ).

Po zainstalowaniu aktywuj go, przechodząc do Menu -> Settings -> Language & keyboardi zaznaczając pole wyboru obok nowo zainstalowanej aplikacji klawiatury. Następnie wyświetl dowolne pole tekstowe (np. Wyszukiwarkę Google) i naciśnij je długo. Naciśnij pozycję menu „Metoda wprowadzania”, a zostanie wyświetlona lista wszystkich aktualnie zainstalowanych i włączonych aplikacji na klawiaturze. Wybierz ten, który ma układ Dvorak, a od razu będziesz mógł go używać.


5

Czy szukałeś na rynku? Wydaje się, że dostępnych jest kilka klawiatur Dvorak.

https://market.android.com/details?id=com.reyn.truedvorak&feature=search_result https://market.android.com/details?id=net.xenionsh.android.dvorak&feature=search_result

Prawdopodobnie powinieneś rozejrzeć się i wypróbować jak najwięcej. Jeśli nie wiesz, jak przełączyć się na zainstalowaną alternatywną klawiaturę, spójrz tutaj: http://www.simplemobilereview.com/change-your-android-soft-keyboard-system/

Jeśli chcesz zmienić dowolną klawiaturę, której używasz teraz, na układ Dvorak, może to być trudniejsze. Zależy to od używanej klawiatury.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.