Czy mogę zmienić zakres dat na wykresie „Wykorzystanie danych komórkowych” Lollipop?


9

W Androidzie 4.x mogłem zmienić oś daty na wykresie „wykorzystanie danych komórkowych”, aby pokazać (na przykład), czego użyłem w ciągu ostatnich 24 godzin. W Lollipop zakres dat jest zablokowany na statyczny zakres danych. Czy jest jakiś sposób, aby szybko spojrzeć na określony zakres dat jak w 4.x? W jaki sposób? Dzięki!


1
AFAIK, Google usunął go z nieznanego powodu. Najlepszą alternatywą, jaką możesz zrobić, jest skorzystanie z aplikacji innej firmy, ale nie zbadałem żadnej.
Andrew T.

Odpowiedzi:


2

Ja też nie mogłem, ale po ustawieniu ostrzeżenia o danych i progu granicznego pojawiła się opcja zmiany cyklu! Lollipop to mały bałagan „ukrytych” ustawień

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Nie sądzę, że tego chce OP ... w poprzedniej wersji można było powiększyć wykres za pomocą 2 palców i zobaczyć (powiedzmy, naśladując przykład OP) użycie w ciągu ostatnich 24 godzin. W Lollipop otrzymujesz tylko statyczny 1-miesięczny wykres.
Andrew T.

Dlaczego och, dlaczego ta opcja nie zawsze jest widoczna !! Dzięki
Marc-André Lafortune,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.