Kodek AC3 dla MX Player


12

Od najnowszej aktualizacji MX Player AC3 nie jest dołączony z powodu niektórych problemów licencyjnych. Jak mogę dodać kodek do odtwarzacza MX?
Przeszukałem sklep Play, ale wszystkie kodeki wydają się być podłączone do konkretnego odtwarzacza.


Nie sądzę, że możesz. Wtyczki „kodeków” dla MX Player to tylko zoptymalizowane wersje wbudowanych kodeków, dla określonego sprzętu. Jeśli MX nie zapłaci opłat patentowych obejmujących AC3, nie może ich w ogóle wysłać, czy to wbudowane, czy jako wtyczka.
Dan Hulme

1
@ DanHulme możesz, patrz poniżej.
András

Odpowiedzi:


10

Otwórz mxplayer i przejdź do dekodera ustawień. Na dole zobaczysz „pobierz kodek użytkownika” i zalecenie „pobierz neon arm7”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.


6

Możesz użyć kodeków dla poprzedniej wersji. Przejdź do MX Player - Pomoc - FAQ. To prowadzi cię do ich strony internetowej. Przejrzyj listę i znajdź pytanie dotyczące kodeków. Skorzystaj z linków do niestandardowych kodeków, a to przeniesie Cię do programistów XDA, w których można znaleźć kodery i instrukcje instalacji. Od tego momentu jest to bardzo proste.

Również tutaj jest link do wątku na forum XDA dla odtwarzacza MX do obsługi kodeków.


1
Powinieneś podać link do wątku MX Player na XDA
HasH_BrowN


@RafiqueMohammed była to sugestia zmiany odpowiedzi crdenta, która wciąż nie była edytowana.
HasH_BrowN


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.