Korektor muzyczny dla Androida 5.0 (Lollipop)?


9

Przede wszystkim jestem zrootowany. Ponieważ mam Androida 5.0 na Nexusie 5, zastanawiam się, czy nadal istnieje opcja zmiany korektora muzycznego.

W KitKat było to tak:

Panel sterowania efektami muzycznymi

Nie mogłem znaleźć takiej opcji w ustawieniach, może ktoś z was wie, jak to zdobyć. Nie chcę używać korektora muzycznego Google Play.


Możliwe obejście: odinstaluj / wyłącz inne korektory
saloalv

Odpowiedzi:


4

Ta opcja została usunięta w Lollipop. Jeśli chcesz użyć innego korektora, musisz wyłączyć domyślny korektor w Ustawieniach -> Aplikacje-> Wszystkie -> MusicFx -> Wyłącz .

Po otwarciu korektora z odtwarzacza muzycznego otworzy się selektor, pokazując w nim inne korektory.


0

Znany problem, poczekaj, aż środowisko XPosed będzie stabilne na Lollipop, a ktoś utworzy łatkę pamięci ... Lub dla ograniczonego doświadczenia, VLC wydaje się mieć wbudowany korektor, który faktycznie działa ... [nie sponsoruje .. .;)]


-1

Przejdź do ustawień aplikacji i wybierz wszystkie aplikacjea. Znajdź aplikację MusicFX, wyczyść dane aplikacji dla tej aplikacji, a następnie zainstaluj inny Equlizer z rynku Play. Po uruchomieniu odtwarzacza muzyki i wybraniu opcji korektora otworzy się nowy korektor. Został przetestowany na Equalizerze FX i działa dla mnie :)


Wypróbowałem to z viper4android (najlepszy eq, jaki znam) i wydaje się, że nie działa, może sterowniki nie obsługują 5.0 ...
Uchiha

1
Wygląda na to, że Android 5 nie obsługuje dźwięku zmiany globalnego wyjścia. Musisz więc uruchomić korektor z odtwarzacza muzyki. Niektóre korektory nie obsługują zmian efektów dźwiękowych dla określonego strumienia wyjściowego.
dddev,

-1

Użyj AIMP działa świetnie ... Nie wymaga rootowania.


Witamy na stronie i dziękujemy za opublikowanie sugestii. Czy mógłbyś to trochę rozwinąć? Co to jest AIMP? Czy to jest aplikacja? Czy możesz dodać do niego link i wyjaśnić, jak to pomaga?
Dan Hulme
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.