Czy jest jakiś sposób na zainstalowanie aplikacji na Androida bez internetu?


18

Właśnie kupiłem Samsunga Galaxy Mini S, ale nie mam internetu 3G ani Wi-Fi - mam internet tylko na moim komputerze. Czy jest jakiś sposób na zainstalowanie aplikacji na Androida bez internetu, przez bluetooth lub za pomocą kabla USB? (Mam bluetooth na swoim komputerze).

Czy można zainstalować aplikacje, skąd mogę je pobrać? Usługa Market nie pozwala mi pobierać ich na komputer.


1
I nie zastanawiałeś się nad czymś takim jak Udostępnianie połączenia internetowego, aby uzyskać telefon na połączeniu internetowym laptopa? To byłby najprostszy sposób IMO.
Soumya

Dwa pytania: 1. jak zainstalować 2. Gdzie uzyskać.
Denis Nikolaenko

Odpowiedzi:


17

Tak: możesz podłączyć telefon do komputera przez USB, kliknij powiadomienie w telefonie, aby zamontować pamięć USB na komputerze, przenieść pobrane aplikacje z komputera na telefon (najłatwiej, jeśli umieścisz je na karcie SD), i przeglądaj w telefonie miejsca, w których umieszczasz aplikacje, i kliknij je, aby je zainstalować.

Twój telefon powinien mieć przeglądarkę plików, ale jeśli nie, polecam Explorer . Musisz włączyć Nieznane źródła w Settings -> Applicationstak dobrze. Najłatwiej można pobrać aplikacje na komputer z alternatywnych rynków, takich jak GetJar .

Jeśli zainstalowałeś coś takiego jak Download Crutch, aby móc pobrać dowolny typ pliku, lub używasz przeglądarki innej niż magazyn, która zignoruje ograniczenia Androida dotyczące pobierania, możesz oczywiście pobrać .apk bezpośrednio na urządzenie i pominąć komputer.


2
Możesz również przesłać pliki z komputera na urządzenie przez Bluetooth, a następnie te pliki będą w folderze /sdcard/bluetooth.
Nicolás

1
„Twój telefon powinien mieć przeglądarkę plików, ale jeśli nie , polecam Explorer”. - bardzo dobrze. Jak zainstalować Explorer ? Chyba o tym nie pomyślałeś ...
Tomáš Zato - Przywróć Monikę

4

W rzeczywistości możesz pobrać z Google Play na swój komputer. Wszystko czego potrzebujesz to rozszerzenie Google Chrome - APK Downloader. Wystarczy wybrać aplikację w Google Play, a następnie w prawym górnym rogu będzie mieć symbol APK Downloader. Kliknij i pobierz aplikację w formacie .apk. Następnie po prostu przenieś aplikację do telefonu za pomocą Bluetooth lub USB, a następnie zainstaluj aplikację w zwykły sposób za pomocą Instalatora aplikacji w telefonie. Prostym sposobem instalacji jest po prostu kliknij plik w telefonie, a następnie kliknij Zainstaluj.

Również gdy próbujesz użyć APK Downloadera. Poprosą o identyfikator urządzenia dla twojego telefonu. Wpisz # # 8255 # # w swoim telefonie, a zobaczysz swój identyfikator urządzenia. Wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i identyfikator urządzenia w ustawieniach programu APK Downloader na liście rozszerzeń i można z niego korzystać.


3

Jeśli komputer ma dostęp do Internetu przez sieć Ethernet, a także adapter bezprzewodowy, możesz użyć Connectify, aby skonfigurować własny hotspot Wi-Fi dla telefonu. Następnie możesz normalnie pobierać i instalować aplikacje.


2

Ten sam problem napotkałem również, gdy wprowadziłem inteligentny telefon z Androidem.

Nie można pobrać aplikacji na komputer z Android Market. Powinieneś mieć internet na telefonie komórkowym, aby pobierać aplikacje bezpośrednio na telefon.

Istnieje kilka stron internetowych, na których możesz pobrać aplikacje na swój komputer.

Na przykład: Mobiles24 , GetAndroidStuff itp.

Co więcej, niektóre aplikacje na Androida wymagają połączenia internetowego do pracy.


-1

zainstaluj oprogramowanie MOBOGENIE z powrotem, jego oficjalna strona jest darmowa i łatwa w użyciu i zainstaluj każdą aplikację na Androida Java itp


2
Czy zechciałbyś podać link do tej „oficjalnej strony”?
Izzy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.