Jak wystawić opinię w sklepie Google Play bez konta Google+?


11

Chciałbym zostawić recenzje dla niektórych aplikacji na Androida, które naprawdę doceniam. Ale pozostawienie recenzji w sklepie Google Play wymaga rejestracji w Google+. Podobnie jak wiele innych, odmawiam dodania Google+ (lub jakiejkolwiek sieci społecznościowej) do mojego konta Google.

Pomyślałem więc, że po prostu zarejestruję inne puste konto Google i dodam do tego Google+. Problem rozwiązany. A przynajmniej tak myślałem. Kiedy próbowałem zostawić pierwszą recenzję, Sklep Google Play odmówił mi jej zostawienia, mówiąc, że nie zainstalowałem jeszcze aplikacji. Ponadto stwierdzono, że konto nie było powiązane z żadnym urządzeniem. Ugh.

Większość aplikacji to darmowe aplikacje, a niektóre to te, które kupiłem.

Zauważyłem, że wiele osób po prostu postanowiło nigdy nie zostawiać opinii, odkąd Google podjęło złą decyzję, aby wymagać konta Google+, aby wystawić opinię w Sklepie Play.

Czy istnieje sposób na łatwe zrobienie tego, co próbuję osiągnąć?

BTW, zanim ktokolwiek zapyta, nie, nie próbuję zostawić więcej niż jednej recenzji dla dowolnej aplikacji. Chcę tylko zostawić pozytywną recenzję dla aplikacji, z których lubię korzystać.


4
Nie sądzę, żeby to było możliwe.
Rohith,

3
Całkowicie podzielam twoją troskę - i jestem jednym z tych, którzy przestali zostawiać komentarze / oceny w dniu, w którym Google wprowadziło do tego G +. Niestety, chyba że Google cofnie ten krok, nie będzie obejścia (przynajmniej żadnego legalnego).
Izzy

Odpowiedzi:


4

Niestety obecnie nie możesz. Od około listopada 2012 r. Google wymaga Google Plus do sprawdzenia w sklepie Play. Wszystkie recenzje są w Twoim imieniu, mają Twoje zdjęcie G + i są publicznie udostępniane.

Jest wyskakujące okienko z informacją:

Od teraz recenzje, które napiszesz, będą publikowane publicznie przy użyciu Twojej nazwy i zdjęcia w Google+.

Twoje nazwisko w poprzednich opiniach pojawi się jako „Użytkownik Google”.


1
Stara odpowiedź. Od sierpnia 2016 r. Profil G + nie jest już wymagany do dodawania komentarzy w Sklepie Play.
iBug

1

Jeśli Twoje urządzenie obsługuje wiele kont Google, możesz spróbować dodać nowe konto, a następnie pozostawić recenzję nowego konta.


Jeśli nawet wtedy, Google+ jest nadal wymagane dla konta, z którego chcesz dodać recenzję. Prawda?
Firelord

1
Tak, ale pomysł polega na tym, że ocena zostanie przeprowadzona z konta Google+, które jest połączone z dodatkowym kontem Google, a nie z kontem podstawowym.
Itamar,

Czy ta technika wymaga instalacji aplikacji z innego konta?
RockPaperLizard
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.