jak zamienić Gmaila na nową skrzynkę odbiorczą przez Gmaila


42

Mam zaproszenie do nowej skrzynki odbiorczej przez usługę Gmail. Pobrałem aplikację, ale nie mogę ustawić jej jako domyślnej aplikacji do obsługi poczty w telefonie. (kiedy otrzymuję nowe e-maile, otrzymuję powiadomienia systemowe z aplikacji Gmail, a nie z aplikacji skrzynki odbiorczej). Próbowałem wymienić aplikację skrzynki odbiorczej jako domyślną aplikację do obsługi poczty za pomocą „Default App Manager” ze sklepu Play, ale wydaje mi się, że dotyczy to bardziej obsługi poleceń „mailto”, a nie powiadomień systemowych. Jak sprawić, by Inbox wyświetlał powiadomienia zamiast Gmaila? Trochę losowo dostałem 2-3 powiadomienia ze skrzynki odbiorczej, próbując sprawić, by działało, ale nie mam pojęcia, dlaczego tak się stało.

z góry dziękuję!


Czy próbowałeś wyłączyć aplikację Gmail?
1990clb

Odpowiedzi:


54

Włącz powiadomienia dla skrzynki odbiorczej:

 • dotknij ikony menu
 • stuknij ustawienia (tuż nad Pomoc i opinie ”u dołu ekranu
 • dotknij swojego adresu e-mail
 • zaznacz „Nowe wiadomości” i wybierz wibracje, światła i dźwięk.
 • Stuknij „Wyłącz powiadomienia Gmaila” i potwierdź (jeśli jest wyświetlany)

Wyłącz powiadomienia w aplikacji Gmail (jeśli „Wyłącz powiadomienia Gmaila” nie jest wyświetlane w skrzynce odbiorczej):

 • przesuń od lewej do prawej, aby wyświetlić listę skrzynek, etykiety i ustawienia
 • przewiń w dół do „Ustawienia”
 • dotknij swojego adresu e-mail
 • odznacz „Powiadomienia”

(powtórz dla każdego adresu e-mail, jeśli masz wiele ustawień). Będziesz widzieć swoją pocztę z dowolnej aplikacji, ale powiadomienia będą teraz przychodzić z Inbox zamiast z Gmaila.


5
Wprowadzono aktualizację skrzynki odbiorczej, która pozwala bezpośrednio wyłączyć powiadomienie Gmaila z menu ustawień
JF Dion,

tak, to jest odpowiedź. dodali tę funkcję po tym, jak zadałem to pytanie
GuySa

1
Uwaga dla innych, jestem nowy w Androidzie i nie mogłem zrozumieć, dlaczego moje powiadomienia IFTTT nie działają ze skrzynką odbiorczą. Powyższa odpowiedź jest poprawna, ale okazuje się, że jest to „jeśli Gmail to *”. Skrzynka odbiorcza nie wyświetli powiadomienia. W przypadku powiadomień skrzynki odbiorczej musi to być „jeśli e-mail, a następnie *”.
ukryta nazwa użytkownika

Kolejna uwaga: w „zarządzaj kontem”, jeśli wybierzesz „google”, a następnie jeden z e-maili, możesz wybrać aplikacje synchronizujące dane dla tego konta, więc możesz zsynchronizować Gmaila, jeśli chcesz. Reklama dla tych, którzy używają Gmaila z niektórymi adresami e-mail, dla których możesz zsynchronizować skrzynkę odbiorczą.
Salix,

1
 1. Przejdź do aplikacji> Gmail i kliknij Wyłącz (może być konieczne odinstalowanie aktualizacji)
 2. Cieszyć się

EDYCJA: Użyj innego rozwiązania, jeśli masz więcej niż jedno konto Gmail


To nie jest naprawdę świetna odpowiedź - Gmail wciąż ma zastosowanie ... zwłaszcza, że ​​obsługuje teraz znacznie więcej niż tylko konta e-mail Google.
Rockdocta

Ponadto dla osób takich jak ja, które mają wiele kont Gmail związanych z urządzeniem, ale nie wszystkie z nich są włączone w Inbox. To rozwiązuje jeden problem, a powoduje inny.
Ryan Conrad

Tak, skorzystałem również z innego rozwiązania
ollie299792458
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.