Używasz Droida jako mikrofonu komputerowego przez USB?


19

Czy można używać mojego Droida jako mikrofonu komputerowego (do Skype, Teamspeak itp.) Za pomocą kabla USB? Jeśli nie, to czy ktoś wie o aplikacji klienckiej Teamspeak?

Każda pomoc będzie mile widziana.

Odpowiedzi:
2

Jasne ... musisz tylko wybrać hakowanie telefonu lub hakowanie komputera.

Poprzez włamanie do komputera:

Włącz debugowanie USB w telefonie. Zainstaluj SDK i zacznij działać. Skonfiguruj port adb przekierowany do telefonu. Napisz apk, który nasłuchuje na lokalnym porcie sieciowym, a po połączeniu otwiera mikrofon i przepycha próbki przez przekazane gniazdo „sieciowe”. Najtrudniejsza część: na komputerze PC napisz „sterownik mikrofonu”, który pobiera dane, łącząc się z programem na Androidzie przez przekierowany port adb. Możesz również zrobić to samo, zastępując sieć Wi-Fi adb-usb.

Przez hakowanie telefonu:

Skompiluj nowy sterownik jądra USB, który przedstawia oczekiwany interfejs dla mikrofonu USB i pobiera dane z mikrofonu. Jeśli masz tyle problemów, równie dobrze możesz zrobić to z kamery internetowej USB. Wymagane jest rootowanie i poważne kodowanie.0

Odpowiedź brzmi „nie” - przynajmniej nie bez dedykowanej aplikacji (jeśli taka istnieje).

BTW, rozumiem, że chcę to zrobić przez Bluetooth, ale przez USB? Dlaczego?


Aplikacja musiałaby przekierować to przez informacje debugowania i mieć program do odczytu.
Seth Hikari,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.