Który folder przechowuje swoje aktualizacje w programie cyjanogenmod?


9

Wróciłem dzisiaj do starszej wersji Cyanongenmod. Teraz mój telefon ciągle się restartuje. Chcę spróbować flashować obrazy pobrane w przeszłości przez cyjanogenmod. W jakim folderze są przechowywane?


Czy wyczyściłeś partycję danych podczas instalowania nowego obrazu? Musisz to zrobić przy zmianie głównych wersji.
Dan Hulme

To był krok w dół. Co to usuwa? Moje hasła? Klucze Wi-Fi?
Justin Dearing

1
Konta, aplikacje, ustawienia itp. Prawie wszystko, czego nie było w telefonie podczas pierwszego rozpakowywania, z wyjątkiem samego systemu operacyjnego i (zwykle) plików multimedialnych. Tag wiki ma całkiem dobre wyjaśnienie. Ponadto, w oparciu o źródło CMUpdater , wygląda na to, że powinny być w nim pakiety aktualizacji /sdcard/cmupdater, ale nie mogę tego samodzielnie zweryfikować (nie mam CM).
eldarerathis

Odpowiedzi:5

Na LineageOS (nowy Cyanogenmod w 2017 roku) jest w /data/data/org.lineageos.updater/app_updates/


Zastanawiam się, dlaczego nie pojawia się w aplikacjach? Wydaje się, że nie ma użytecznego sposobu na oczyszczenie go.
Artemy Tregubenko

Nie wiem. Wiem tylko, że mój telefon utknął podczas uruchamiania, dopóki nie znalazłem pliku. Na szczęście zastosowanie tego pliku do aktualizacji spowodowało ponowne uruchomienie.
vinyll

1

Jeśli korzystasz z dodatku Google Apps (Gapps) i aktualizujesz pomiędzy wersjami, w których ... Znajdziesz pobrany plik zip w katalogu / sdcard / cmupdater.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.