Jak mogę wyszukać kontakt według jego numeru telefonu?


Odpowiedzi:


6

Interfejs użytkownika Sense HTC zapewnia tę funkcjonalność od razu po wyjęciu z pudełka. Jeśli zaczniesz wpisywać numer telefonu, w aplikacji Telefon będzie filtrować kontakty zawierające ten numer lub nazwę kontaktu według reprezentacji T9.

Jeśli nie korzystasz z Sense IU, sugeruję wypróbowanie aplikacji innych firm imitujących funkcję HTC Dialer. Wypróbuj na przykład Dialer One lub aContacts .


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy menedżerowie kontaktów lub dialery osób trzecich umożliwią integrację z kontaktami na Facebooku i Twitterze, tak jak robi to menedżer kontaktów giełdowych?
M.Sameer

Powinni - po prostu czytają bazę kontaktów telefonu. Tak długo, jak wszystkie konta są zsynchronizowane z Google / Facebook / Twitter / itp., Kontakty powinny być widoczne dla aplikacji innych firm.
Chahk,

Próbowałem Dialer One i aContacts i zdecydowałem się na Kontakty GO, ale wszystko jest w porządku. Dziękuję bardzo @Chahk.
M.Sameer

4

Wybierz „Kontakty” niż „Klawiatura” i zacznij wprowadzać numer telefonu.

Na moim Galaxy S z Froyo 2.2.1 wyświetla się menu rozwijane z liczbą liczb rozpoczynających się od wprowadzonych znaków.


To nie działa dla mnie na CM7. Może to funkcja TouchWiz?
eldarerathis,

To też nie działa w przypadku Nexusa One z Piernikiem.
Jonas,

To działało na Droid X z Motoblur po aktualizacji .234, ale nie na Liberty 2.0. Jest to zdecydowanie zależne od tego, na którym ROM lub Froyo masz skórkę.
shambleh,

1
Na zakończenie: musisz zacząć wprowadzać pierwsze cyfry numeru. Teraz jest to „znajdź gdziekolwiek”. Fi moje numery telefonów zaczynają się od belgijskiego numeru kraju 32, więc muszę zacząć pisać
Edelcom,

1
Po prostu tutaj: musisz zacząć wpisywać numer od przodu. Fi moje numery telefonów zaczynają się od kraju belgijskiego nr 32, więc muszę zacząć pisać „32”, a następnie rzeczywisty numer telefonu.
Edelcom,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.