Czy można odtwarzać filmy z YouTube z prędkością 2x?


41

Więc używam Galaxy S5.

Chciałbym odtwarzać filmy z YouTube (lub filmy gdziekolwiek indziej) z prędkością 2x, ale nie mogę znaleźć na to żadnych opcji. Czy można to zrobić na Androidzie?


Czy jest aktualizacja?
wizlog

2
Istnieją takie same problemy jak poprzednio. Mogę korzystać z przeglądarki w trybie pulpitu, ale jest w tym wiele problemów.
InquilineKea

Odpowiedzi:


26

Aktualizacja 2017: standardowa aplikacja YouTube oferuje teraz kilka opcji szybkości odtwarzania po kliknięciu manu z trzema kropkami podczas odtwarzania wideo, w większości telefonów.


Jednokierunkowa

 • Pobierz zewnętrzny odtwarzacz, który pozwala kontrolować prędkość, taki jak BSplayer .

 • Następnie w aplikacji youtube po przejściu do filmu, który chcesz obejrzeć, kliknij przycisk Udostępnij, a następnie wybierz odtwarzacz, którego chcesz użyć. Zewnętrzny odtwarzacz otworzy się i odtworzy wideo, które chcesz, i możesz kontrolować w nim prędkość.

Wskazówka: możesz także użyć tej metody, aby pominąć reklamy. Jeśli udostępnisz film innemu odtwarzaczowi, możesz go obejrzeć od razu, bez konieczności oczekiwania na pojawienie się reklamy.

Edycja: Wspomniałem VLC i Dice Player jako inne opcje kontroli prędkości wideo, ale wygląda na to, że nie mogę udostępnić wideo z aplikacji youtube, aby z nimi grać, przynajmniej na moim telefonie

.


Alternatywny sposób (nie tak gładki):

Działa to do oglądania filmów na m.youtube.com w przeglądarce mobilnej Chrome (prawdopodobnie także w innych przeglądarkach)

Utwórz bookmarklet, nadaj mu nazwę „yspeed” i użyj tego kodu:

javascript: document.getElementsByTagName("video")[0].playbackRate = parseFloat( prompt("Enter Rate") );

a następnie na telefonie, gdy oglądasz film na m.youtube.com, w pasku adresu URL wpisz „yspeed”, nie naciskaj enter, powinieneś zobaczyć, jak twoja zakładka wyskakuje jako opcja. Po kliknięciu zobaczysz wyskakujące okienko, aby wprowadzić prędkość (.5, 2,5, 3 itd.)

Przyspieszenie filmów w ten sposób może być opóźnione, a maksymalna prędkość, jaką można płynnie oglądać, może zależeć od możliwości urządzenia

Jak utworzyć bookmarklet:

Na pulpicie

 • Kliknij pasek zakładek prawym przyciskiem myszy
 • Kliknij Dodaj stronę
 • Edytuj nazwę i wpisz kod javascript (w tym „javascript:”) w polu adresu URL
 • Wybierz folder Mobile Bookmarks (może być opcjonalny), a następnie kliknij przycisk Zapisz

Na urządzeniu mobilnym Chrome

 • Na dowolnej stronie (która nie została jeszcze dodana do zakładek) kliknij przycisk menu z trzema kropkami obok paska adresu
 • Stuknij gwiazdkę
 • Stuknij Edytuj w wyskakującym okienku, które pojawia się na dole ekranu. Jeśli go przeoczyłeś, dotknij ponownie gwiazdki, aby przejść do menu Edycja .
 • Wpisz nazwę, wybierz folder Mobile Bookmarks i zastąp zawartość pola adresu URL kodem javascript (w tym „javascript:”)

Więcej informacji na temat bookmarkletów: http://www.labnol.org/software/google-chrome-bookmarklets/27894/

Pro Wskazówka: Możesz uzyskać mniej opóźnione wideo, jeśli obejrzysz wideo w przeglądarce telefonu w trybie pulpitu, a następnie wybierzesz wideo o niższej rozdzielczości. Możesz także wybrać prędkość za pomocą kontrolek YouTube, ale jeśli chcesz uzyskać większą precyzję, możesz również skorzystać z bookmarkletu.


To świetna sugestia, ponieważ mogę odtwarzać z podwójną prędkością bez reklam. Również dobra kontrola.
Gaurav Jain

Alternatywny sposób nie działa, wideo przestaje być odtwarzane.
Alex78191,

13

Aplikacja YouTube nie ma tej funkcji. Jest on jednak dostępny, jeśli używasz przeglądarki w trybie pulpitu. Oto jak to wygląda w Chrome (w trybie pulpitu):

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Jak zapobiec przeglądaniu przeglądarki na m.youtube.com?
InquilineKea

1
@InquilineKea Albo wpisz „ youtube.com ” ręcznie w pasku adresu. LUB, prośba o tryb pulpitu. W Chrome: lewy klawisz funkcyjny Request desktop site.
geffchang

2
nie działa na Androidzie 4.4: Uwaga 2 i Uwaga 10.1 2014. Nie widziałem tego działającego na żadnym systemie Android.
Waldemar Wosiński

1
Niestety odtwarzacz internetowy zużywa znacznie więcej procesorów. Na nie-topowych / starszych smartfonach jest opóźniony.
Waldemar Wosiński,

Nie działało dla mnie, po prostu nie widzę tej opcji prędkości w Chrome na Nexus 7 Android 6.
Bogdan Verbenets

2

Możesz pobierać filmy i odtwarzać je za pomocą zewnętrznego odtwarzacza, na przykład odtwarzacza kostek (który ma kontrolę prędkości).

Ale pobieranie z YouTube nie jest legalne. Można to zrobić z tubemate.

Pamiętaj, że TubeMate jest cenzurowany i żadne narzędzie Google nie pomoże Ci znaleźć odpowiedniej wersji.


Jest to niezgodne z regulaminem Google. Nie sądzę, że powinno to być zalecane rozwiązanie.
Huey

1
Z chęcią skorzystałbym z dowolnego legalnego klienta YouTube z preloadingiem (z wyciętym z klienta Android) i wyższą prędkością odtwarzania (jeszcze nie działał). Bez tego większość filmów z YouTube'a nie jest niezbędna i dostępna na tyle, żebym mogła je obejrzeć.
Waldemar Wosiński

UŻYWANIE tego narzędzia jest niezgodne z warunkami Google, ale nie dotyczy faktycznego omówienia samego narzędzia. Cele edukacyjne, prawda?
Felipe Alvarez

2

Do odtwarzania filmów z YouTube z prędkością 2x używam BS Playera (dostępnego w Sklepie Play). Otwieram wideo w aplikacji youtube, a następnie udostępniam je odtwarzaczowi BS, który ma kontrolę prędkości. Przy dobrym połączeniu internetowym powinien działać bardzo płynnie. (Próbowałem również grać w nią z chromem w trybie pulpitu, ale ma to dla mnie straszne opóźnienie).


Jak wybrać jakość?
Alex78191

1

Na wypadek, gdyby ktoś nadal miał to pytanie, powinienem chyba wspomnieć, że można teraz kontrolować prędkość odtwarzania w oficjalnej aplikacji YouTube. Wystarczy dotknąć przycisku menu w prawym górnym rogu filmu, a ustawienie pojawi się:

Zrzut ekranu aplikacji YouTube. Prędkość odtwarzania: normalna

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.