Jak mogę wysłać wiadomość SMS do grupy?


Odpowiedzi:


5

Ponieważ różnią się one nieznacznie w zależności od interfejsu użytkownika, może to zależeć od posiadanego telefonu. Na przykład na Stock Droid X (Motoblur) Wierzę, że jeśli piszesz wiadomość, naciśnięcie klawisza Menu zapewni opcję „Dodaj odbiorcę”. W Liberty ROM 2 na Droid X, używając standardowego klienta do przesyłania wiadomości, możesz po prostu dodać użytkowników w polu wiadomości „Do”, oddzielając je przecinkami.2

Polecam, aby aplikacja SMS przywitała sms, ponieważ jest to jedyna znana mi aplikacja zewnętrzna, która dobrze radzi sobie zarówno z wiadomościami grupowymi, jak i z dobrym wysyłaniem zdjęć. Kluczowym aspektem z grupowej wiadomości tekstowej jest nie tylko wysłanie wiadomości do grupy, ale także upewnienie się, że ludzie mogą odpowiedzieć na grupę ... Na przykład w aplikacji sms na moim telefonie Samsung note II mogę na przykład wysłać wiadomość grupową, ale jeśli ktoś zareagował, trafiłby tylko do mnie i pojawiłby się jako rozmowa między mną a respondentem.

Musiałem przetestować kilka aplikacji SMS innych firm, kiedy dostałem Nexusa 5, ponieważ zajęło mi to tylko około pięciu sekund, zanim zdałem sobie sprawę, że nienawidzę używania Hangoutów do wysyłania SMS-ów. Przez jakiś czas używałem centów, ale interfejs wcale mi się nie podobał ... Nie pamiętam, czy miał zarówno grupowe SMS-y, jak i wysyłanie zdjęć, ale myślę, że tak. W każdym razie przełączyłem się na witam i z przyjemnością informuję, że obsługuje wysyłanie wiadomości grupowych i wysyłanie zdjęć jak mistrz. Zalecam uzyskanie przewijalnego widżetu SMS na ekranie głównym, na którym znajdują się nowe wiadomości i przyciski odpowiedzi. Wesołych SMS-ów!


1

Aplikacja „Hangout” nadal będzie obsługiwać wysyłanie wielu SMS-ów i zauważyłem, że utrzymywała wcześniej skonfigurowane grupy, ale podczas ostatniej aktualizacji przestała pozwalać na konfigurowanie rozmów grupowych; pozwalając ci tylko na zaznaczenie opcji „Rozmowa grupowa przez MMS”, co oczywiście kosztuje, ponieważ nie uwzględniam ich w moim miesięcznym rachunku.

Więc odkryłem, że możesz oszukać system ...

  1. w Ustawienia SMS> Sprawdź rozmowę grupową przez MMS (i tak nigdy nie znalazłem, aby działał)
  2. Utwórz grupę, gdy zaczniesz dodawać „ktoś jeszcze?” zobaczysz zmianę rodzaju wiadomości z SMS na MMS.
  3. w Ustawienia SMS> Odznacz grupy rozmowy.

Zachowasz właśnie utworzoną rozmowę, ale typ wysyłania będzie wyświetlany jako SMS.

Jeśli chcesz dodać więcej osób lub skonfigurować inne wysyłanie masowe, musisz powtórzyć powyższe kroki.

Wiem, że to głupek, ale działa.


Z jakiegoś powodu nie zawsze widzę „kogoś innego?” opcja.
Michael Bishop

czy zdecydowanie sprawdziłeś Wiadomości grupowe? przed utworzeniem grupy? Myślałem, że to się nazywa Rozmowy grupowe, ale może zmieniło się w Lollipop.
Luke Duddridge,

0

Zwykle podczas tworzenia nowej wiadomości, gdy dodajesz odbiorcę, możesz zwykle dodać więcej niż jedną osobę, tym samym wysyłając tę ​​wiadomość do grupy osób. Metoda wysyłania jednej wiadomości do wielu osób jest jednak różna w zależności od telefonu, więc jeśli nie wiem, jaki konkretnie masz telefon, mogę ci dać tylko to, co większość telefonów jest w stanie zrobić, wysyłając wiadomość do grupy osób.


0

Możesz wypróbować aplikację GoSMS, która jest bardzo przyjazna dla użytkownika i możesz bezpośrednio wysyłać SMS-y bezpośrednio do grup (grupy można łatwo tworzyć)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.