Jak usunąć urządzenie (-a) z mojego konta Market?


25

Wiem, że mogę wybrać opcję „Ukryty w menu” i nigdy więcej nie zobaczę urządzeń po zainstalowaniu aplikacji. Ale nie chcę, aby moje stare telefony komórkowe były wyświetlane w ustawieniach mojego konta. Sprzedałem już te telefony i nigdy więcej ich nie używam!

W rzeczywistości lista wygląda teraz jak cmentarz. ; (


Miałem dwa stare urządzenia z Androidem, HTC Magic i Nexus S. Przed ich oddaniem przywróciłem oba ustawienia fabryczne. Ale HTC Magic nie jest już wymieniony w Play Store, Nexus S.
Paolo Amoroso

Odpowiedzi:


13

W obecnej sytuacji nie można oddzielić urządzenia od urządzeń pokazanych na koncie Market. Ukrywanie ich to jedyny sposób, który obecnie oferuje Google.


Czy ktoś ma pojęcie, dlaczego Google nie zezwala na usuwanie urządzeń z Twojego konta?
Sumit Nathany,

Zastanawiam się, co by się stało, gdybym zdecydował się sprzedać swoje urządzenie, a nowy właściciel zarejestruje je. Czy to zatem „nasze urządzenie” zamiast „jego urządzenie”?
Izzy

Myślę, że bardziej niż urządzenie liczy się konto. Android obsługuje teraz wielu użytkowników na jednym urządzeniu (choć tylko na tabletach).
Sparx

-2

Przydarzyło mi się coś zabawnego: miałem HTC Wildfire S, HTC Desire S, a właściwie HTC Sensation. Wildfire S został uszkodzony przez sprzęt i wymieniony przez Desire S, które podarowałem mojej żonie - oba urządzenia wciąż są na moim koncie rynkowym - kiedy kupiłem Sensation, zostały one dodane do mojego rynku normalnie, przywróciłem parę aplikacji, ustawienia ae jak oraz zainstalowałem kilka aplikacji z rynku. Rozpoznałem piksel śmierci na moim odczuciu, dlatego dokonałem pełnego przywrócenia ustawień fabrycznych (po włączeniu telefonu trzymaj wciśnięty przycisk zasilania i jednocześnie zmniejszaj głośność - to powoduje przejście do menu serwisowego - wybierz reset fabryczny za pomocą przycisku głośności i ponownie naciśnij przycisk zasilania), a następnie przyłączyłem urządzenie do serwisu, aby wymienić je na nowe. Po ponownej konfiguracji na nowym urządzeniu i WONDER !! stare uczucie nie było t na moim koncie rynkowym już !!! nie mam pojęcia, dlaczego i jak, ale taki był fakt. Może konieczne jest przywrócenie ustawień fabrycznych w celu usunięcia urządzenia ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.