Przycisk powrotu Chrome 37


12

Próbowałem w tym zakresie różnych wyszukiwań w Google, ale wydaje się, że nie mogę znaleźć odpowiedzi ani nawet kogoś zgłaszającego ten sam problem.

Nie mogę przez całe życie znaleźć przycisku Wstecz przeglądarki. To na tyle denerwujące, że Google postanowił usunąć przycisk odświeżania z paska adresu, ale nie mogą poważnie usunąć przycisku Wstecz z całej aplikacji, prawda?

zrzut ekranu
Zrzut ekranu (kliknij obraz, aby zobaczyć większy wariant)

Wiem, że w normalnych okolicznościach mogę użyć przycisku Wstecz systemu operacyjnego Android, jednak jeśli jestem w przeglądarce, to wychodzę na ekran główny lub przełączam się na inną aplikację, a następnie ponownie otwieram przeglądarkę, przycisk Wstecz już nie wraca przeglądarka - wraca do ostatniej aktywności, w której byłem np. na ekranie głównym.

UWAGA: To zachowanie nie jest spójne. Tak jak teraz to się nie dzieje, ale dzień lub 2 lata temu było dosłownie i nie miałem dosłownie powrotu do poprzedniej strony, ponieważ za każdym razem, gdy naciskałem przycisk nawigacyjny, przeglądarka po prostu zamykała się. Więc nawet jeśli nie zawsze tak się dzieje, nadal zastanawiam się, dokąd poszedł przycisk Wstecz przeglądarki. A jednak pozostawiają przycisk przewijania w menu ... Prawie nigdy nie używam przycisku przewijania.

ps Jeśli również uważasz, że usunięcie przycisku odświeżania z paska adresu jest śmieszne, upewnij się , że oznaczyłeś ten problem gwiazdką , aby deweloperzy mogli go zauważyć i cofnąć.


Zagrałem gwiazdkę w problem z Chromium (powinna być przynajmniej opcja wycofania go z powrotem). Dziwne jest to, że masz problem z przyciskiem Wstecz po opuszczeniu Chrome. Kiedy wychodzę z aplikacji i wracam, mogę użyć przycisku wstecz OS, aby przejść do poprzedniej strony w tej samej zakładce. Czy otworzyłeś problem dotyczący dziwnego zachowania przycisku wstecz?

@DainBinder Obecnie nie byłem w stanie odtworzyć problemu w sposób niezawodny, więc nie stworzyłem problemu. Jeśli mi się uda, w pewnym momencie to zrobię.
Novocaine

Zachowanie jest dla mnie niezawodne. Jeśli zmienię Chrome na inną aplikację, przycisk Wstecz zawsze po prostu wraca do poprzedniej aplikacji, a nie poprzedniej strony. Bardzo irytujące.
BeeOnRope,

Ustaw przycisk Home na, javascript:window.location.back()a następnie możesz użyć przycisku Home jako takiego.
William

@William Jeśli możesz opisać, jak ustawić przycisk Home, powinieneś opublikować to jako odpowiedź. Komentarze mają na celu poszukiwanie wyjaśnień, a nie wielokrotne publikowanie niedopowiedzianych odpowiedzi.
Dan Hulme

Odpowiedzi:


8

Tak, całkowicie usunęli go z interfejsu użytkownika, więc musisz użyć przycisku Wstecz Androida.


1
Wow, jak mogę cofnąć dwie strony w historii?
Protektor jeden

@ Protectorone Naciśnij dwukrotnie lub wybierz żądany element z Historii , która jest nadal dostępna z tego menu.
Dan Hulme

Co się stanie, jeśli Twój przycisk banku już nie działa? Nienawidzę korzystać z innej przeglądarki Androida.
Christia

1

Aby obejść ten problem, przejdź do opcji Ustawienia-> Strona główna i wybierz opcję Strona główna javascipt:window.location.back()i użyj przycisku strony głównej jako przycisku wstecz. Oto zdjęcie. Wygląda na to, że działa dobrze, ale tak, straciłeś przycisk Home.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Ale gdzie jest przycisk Home…?
Protektor jeden

1
@Protectorone mogły również usunąć ten przycisk w chromie. Używam teraz iPhone'a jako mojego głównego urządzenia.
William

1

Znalazłem ten wątek i chciałem go zaktualizować, stosując odpowiednie obejście. Użyłem tego w Chrome na Androida w wersji 7.0.0. Na mojej notatce 9 i działa jak urok

Przejdź do ustawień> strona główna

Ustaw swoją stronę główną jako javascript:history.go(-1)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.