Czy mogę automatycznie zalogować się, aby otworzyć Wi-Fi, które wymaga logowania / hasła do sieci?


43

Istnieje wiele hotspotów Wi-Fi, które są otwarte, ale do korzystania z nich potrzebny jest login internetowy. Hotele, kawiarnie, miejsca pracy. W przypadku chronionego hasłem Wi-Fi łatwo jest skonfigurować telefony z Androidem, aby pamiętały login i hasło. Ale chciałbym móc regularnie korzystać z otwartego Wi-Fi w moim miejscu pracy z hasłem internetowym, bez konieczności ręcznego wpisywania rzeczy. Powinien on po prostu automatycznie połączyć się z routerem Wi-Fi, przejdź na stronę http: //1.1. 1.1 lub cokolwiek innego, wpisz moje hasło, a wtedy wszystko inne powinno po prostu działać. czy to możliwe?

(HTC Evo z systemem Android 2.2, fwiw ...)


Być może możesz to zrobić za pomocą Taskera, ale jest to płatne.
Malabarba,

Odpowiedzi:


9

Najlepsze, co możesz zrobić, to skonfigurować automatyczne łączenie się z siecią, a następnie ręcznie otworzyć przeglądarkę, gdy jesteś w zasięgu. Zapisz nazwę użytkownika i hasło w przeglądarce. To sprowadza się do 2 kliknięć (er ... dotknięć). Upewnij się, że Pamiętaj hasła w ustawieniach przeglądarki.

Istnieje kilka aplikacji, które twierdzą, że robią to, co chcesz, ale nigdy ich nie używałem. Oto lista.


7

WIFI Web Login działa doskonale dla tych, którzy wymagają nazwy użytkownika / hasła lub adresu e-mail, a nawet tylko pola wyboru, aby zaakceptować umowę EULA.


To jest teraz aplikacja 2,99 USD w sklepie.
slm

Zauważyłem kilka rzeczy w jego konfiguracji: a) nie umieszczaj UR login hotspot, b) aby uruchomić tę aplikację w tle, wyłącz ją z optymalizacji baterii.
Dhiren Hamal
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.