Jak mogę dołączyć domyślny tekst szablonu SMS do określonego numeru kontaktowego?


10

Chciałbym dołączyć określony tekst do określonego numeru kontaktowego, który będzie używany jako tekst domyślny, gdy chcę wysłać tekst.

Innymi słowy : jak tylko wybiorę kontakt, do którego mam wysłać wiadomość tekstową: należy już wstawić tekst domyślny.

Wiem, że takie programy taskermogą to zrobić. Chociaż niewątpliwie jest to bardzo imponujący program, wydaje mi się, że instalowanie takiego programu jest przesadą, tylko po to, by mieć tę jedną funkcję.

Czy to możliwe ?


nie do końca duplikat, ale całkiem blisko: android.stackexchange.com/questions/8153/…
Daniel

1
@Daniel: Widziałem pytanie po opublikowaniu mojego, ale myślę, że moje pytanie jest rzeczywiście nieco inne (na pewno, gdy patrzę na tekst pytania samodzielnie). Postanowiłem więc zostawić pytanie.
Edelcom,

W pewnym sensie się zgadzam - umieściłem link na wypadek, gdyby ktoś szukał którejś z odpowiedzi.
Daniel

1
Nie widzę sposobu na zrobienie tego za pomocą Taskera. Dzięki Go SMS możesz skonfigurować podpisy na kontakt, co jest prawie tym, czego chcesz, ale nie do końca (nie możesz edytować podpisu, po prostu dołącza się do wszystkiego, co wpiszesz)
Matt H

Odpowiedzi:


1

chompSMS by Delicious Inc. dostępny w sklepie Google Play.

z wieloma dodatkowymi funkcjami, takimi jak Szybka odpowiedź, Szybkie tworzenie, Zaplanowane wiadomości, Blokada kodu dostępu, Prywatność, Łatwe wybieranie emotikonów, Szablony (fragmenty tekstu) , Podpisy, mnóstwo opcji dostosowywania (powiadomienia, dzwonki, kolory, czcionki, tapety), Czarna lista i wiele więcej!

Może nieco odbiegać od twojego precyzyjnego celu, ale działa jak urok, aby osiągnąć ten sam cel.

Możesz użyć tej aplikacji, aby przygotować mnóstwo szablonów i używać ich podczas wysyłania SMS-ów.

Zamiast wpisywać tę samą treść w różnych wiadomościach, na początku, w środku lub na końcu tekstu, po prostu długo tabuluj treść wiadomości i wybierz odpowiedni szablon.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.