Przeglądanie stron internetowych offline


9

Mam wiele zapisanych stron internetowych, które chcę przeglądać, kiedy tylko chcę, bez połączenia strony z witryną (mogę to zrobić na WM). Jak to zrobić na Androidzie? Za każdym razem, gdy klikam plik HTML, pojawia się komunikat „brak połączenia”.


Możesz wypróbować tę metodę, jeśli strona HTML jest zapisana lokalnie.
Daniel

Odpowiedzi:2

Zajmują się tym niektóre dodatki do Firefox Mobile, takie jak Czytanie listy . Firefox Mobile jest dostępny w Android Market i sam w sobie jest całkiem niezły.

Innym sposobem byłoby użycie opcji Czytaj później (1 USD) lub Instapaper (zgodnie z sugestią Edelcom), aby zapisać coś z komputera do czytania offline na telefonie komórkowym. Chociaż sam go nie używałem, iPaper wygląda na przyzwoitego klienta dla Instapaper.2

Możesz korzystać z przeglądarki OffLine firmy Nikodroid. Może zapisywać strony internetowe (i powiązane linki), a następnie umożliwia czytanie ich w trybie offline.


Wydaje się, że działa to dobrze, pozwala również pobierać rzeczy, które są powiązane, takie jak zdjęcia.
endolith

0

Można również generować pliki PDF za pomocą funkcji udostępniania systemu Android. Obecnie szukam najlepszego sposobu. Na razie używam Web2PDF z Chrome na moim Nexusie 10. Nie działa jednak idealnie ze wszystkimi stronami. Dla tych, którzy jeszcze nie działają, korzystam ze strony internetowej PDFmyURL.com.

Dzisiaj zauważyłem, że Firefox domyślnie może zapisywać pliki PDF całych stron. Jest ukryty w dodatkach ...


0

Możesz użyć aplikacji PaperSpan, aby zapisać oryginalną stronę offline na karcie SD. Zapisywanie łączy można wykonać za pomocą komputera, a aplikacja zsynchronizuje się i zapisze offline.


1
Czy masz jakieś połączenie z tą aplikacją? Ostatnio opublikowałeś w nim dwie odpowiedzi.
Peanut
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.