Rynek / katalog bezpłatnych aplikacji bez reklam?


15

Czy istnieje rynek lub katalog dedykowany aplikacjom (open source lub nie), które są bezpłatne i nie zawierają reklam? Trudno mi je znaleźć na standardowych rynkach.

Uwaga: nie szukam sposobu blokowania reklam w aplikacjach ani innego sposobu obchodzenia reklam, które twórca aplikacji chce wyświetlać. Szukam darmowych aplikacji, które nie mają reklam według projektu.

Odpowiedzi:-3

Aby uzyskać bezpłatne aplikacje reklamowe, należy albo zapłacić i kupić tę aplikację, albo zapłacić i uaktualnić jako użytkownik premium. Tylko użytkownicy premium otrzymują bezpłatne reklamy.


1
To nie jest jedna prawda (np. Aplikacje z F-Droida, zobacz odpowiedź Bryana, są bezpłatne i są wolne od reklam), ale też nie odpowiada na pytanie - które nie było „jak uzyskać aplikacje bez reklam”, ale darmowe aplikacje bez reklam - tj. bez płacenia). Reklamy to nie tylko sposób na opłacenie usługi - stanowią również zagrożenie dla prywatności.
Izzy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.