Czy istnieje ograniczenie liczby urządzeń, na których można zainstalować aplikacje z Amazon App Store?


13

Niedawno zacząłem korzystać z Amazon App Store i zauważyłem, że kopiuje aplikacje, które już kupiłem lub pobrałem na inne urządzenia z Androidem, jeśli zaloguję się przy użyciu tego samego konta. Czy istnieje określony limit liczby urządzeń, na których jest on obsługiwany? Jeśli mam 10 urządzeń z Androidem, czy mogę kupić aplikację raz i zainstalować ją na wszystkich z nich?


Mam ten sam problem. Wątpię, że mam 25 urządzeń. Czy ktoś ma bezpośredni adres URL do wyświetlenia, jeśli urządzenia? Mark

Odpowiedzi:


7

Tak , możesz zainstalować wszystkie aplikacje kupione w sklepie Amazon na dowolnym urządzeniu połączonym z tym kontem Amazon. Działa podobnie jak płatne aplikacje w Android Market, które są dostępne dla wszystkich urządzeń powiązanych z tym konkretnym kontem Google.

Mam 3 urządzenia z Androidem i wszystkie są połączone z tym samym kontem Amazon i tym samym kontem Google, a kiedy kupuję aplikację za pośrednictwem usługi Market lub Appstore, mam ją na wszystkich trzech urządzeniach.


5

Maksymalna liczba to 25. Informuje, że nazwa użytkownika lub hasło są niepoprawne, jeśli spróbujesz już uwierzytelnić. Chociaż usunięcie ich ze strony Amazon jest dość łatwe

Znaleziono źródło: http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-1315474.html


Brzmi realistycznie, ale czy możesz wskazać dokumentację, która to stwierdza?
ale

2
Nie, tylko osobiste doświadczenie. Często wycieram urządzenia i gromadzę 25 autoryzowanych urządzeń, niezależnie od tego, czy były one nadal w użyciu, czy nie. Ciągle dostaję błąd, że moja nazwa użytkownika i pwd są niepoprawne. Wtedy zacząłem śledztwo i znalazłem ten post. Nigdy nie znalazłem niczego, co mogłoby mi pomóc, po prostu zalogowałem się na stronie Amazon, policzyłem moje urządzenia uwierzytelniające, a było ich 25. Usunięto najstarsze i oczywiście moje najnowsze urządzenie zgrało się dobrze.
Josh

1
Mogę przekroczyć limit urządzenia wynoszący 25 (osobiste doświadczenie). Po wielu niestandardowych instalacjach ROM osiągnąłem ten limit i musiałem wyczyścić kilka starych urządzeń.
Stephen Schrauger

3

Zakupione aplikacje są powiązane z Twoim kontem Amazon. Możesz także powiązać wiele urządzeń z kontem Amazon. Jednak na każdym urządzeniu musi być zainstalowana aplikacja Amazon Appstore i należy się zalogować, aby uzyskać dostęp do aplikacji zainstalowanych za pośrednictwem Amazon Appstore, co dałoby każdemu z tych urządzeń możliwość zakupu dodatkowych aplikacji za pomocą konta Amazon i płatności Informacja. Tak więc, jak opisuje to pomoc Amazon , wygląda na to, że jest to możliwe. Wygląda to jednak na naprawdę zły pomysł, chyba że całkowicie ufasz każdemu, kto ma każde z tych 10 urządzeń.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.