Czy istnieje Android Media Payer, który pozwala Ci przyspieszyć odtwarzanie mp3? [Zamknięte]


26

Czy istnieje odtwarzacz multimedialny dla Androida, który może odtwarzać mp3 10% szybciej lub wolniej, jeśli użytkownik chce?

Odpowiedzi:


5

Rockbox ma bardzo wczesny port dla Androida, który pozwala przyspieszyć MP3, gdy włączona jest opcja Timestrech . Port jest bardzo funkcjonalny, ale interfejs użytkownika i integracja z Androidem wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Jon Corbet z LWN napisał dobry artykuł podsumowujący kilka tygodni temu. Najważniejsza rada przed użyciem:

Wyobraź sobie, że twój ekran to siatka 3x3, w której środek służy jako selektor, a lewy-prawy-góra-dół są używane jako klawisze kursora. Pozostałe kierunki mają specjalne funkcje na niektórych ekranach, np. Na ekranie Teraz odtwarzane w lewym górnym rogu można uzyskać dostęp do niektórych ustawień trybu odtwarzania.

Po wcześniejszym korzystaniu z Rockboksa na kilku poprzednich graczach Sansa osobiście usprawiedliwiam niedociągnięcia interfejsu i używam go podczas grania długich odcinków podcastów. Podoba mi się to, ustaw prędkość odtwarzania (niezależnie od wysokości dźwięku) od 50% oryginalnej prędkości do (co najmniej) 200%. Z dokładnością do jednej dziesiątej procenta. W zależności od tematu i szybkości, z jaką rozmawiają ludzie, będę słuchać podcastów o wartości 175%, 166%, 150%, 133% lub 125%.


4

Napisałem Osplay , który robi to jako swoją główną funkcję. Uważam to za produkt stabilny i teraz wydaje tylko poprawki błędów.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.