Czy istnieje szybki sposób na przejście na górę lub dół strony internetowej przy użyciu standardowej przeglądarki internetowej?


10

Przeglądając długą stronę w standardowej przeglądarce na moim telefonie Galaxy S , właśnie zdałem sobie sprawę, jak trudno jest wrócić na górę strony (po przewinięciu do końca).

Czy istnieje sposób ( jakiś gest lub coś ) na symulację klawiszy „Home” i „End” , których można używać podczas korzystania z programów przeglądarki na PC? Np. Aby szybko przejść na górę lub na koniec strony?


Możesz powiększyć do końca i powiększyć u góry ... nie jest to idealne, wiem.
Mateusz

Odpowiedzi:


5

Nie, ale można to łatwo zrobić za pomocą gestów w Dolphin Browser HD.


1
Muszę ponownie wypróbować przeglądarkę Dolphin niż ... zrobiłem to kilka miesięcy temu, kiedy pierwszy raz dostałem telefon, ale nie byłem pod wrażeniem. Być może było to spowodowane problemem z opóźnieniem w moim Samsungu (w tym czasie - znacznie lepiej teraz zaktualizowałem do Froyo 2.2.1). Nie pamiętam, dlaczego odinstalowałem Dolphin. Ale spróbuję jeszcze raz ... dzięki
Edelcom

Porzuciłem go także po raz pierwszy, ale po ponownym spróbowaniu i przyzwyczajeniu się do niego nie mogę bez niego przeglądać.
Matt
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.