Gdzie mogę znaleźć porównanie urządzeń z Androidem? [Zamknięte]


29

Niedawno miałem dość mojego poprzedniego smartfona (nazwa pominięta) i rozważam przejście na telefon z systemem Android. Jednak zaskoczyła mnie sama liczba słuchawek. Jestem bardziej niż chętny do zmiany operatorów i nie mam preferencji w stylu klawiatury.

To, czego szukam (a czego nie mogę znaleźć w Google), to porównanie funkcji między różnymi telefonami z Androidem, dzięki czemu mogę podjąć świadomą decyzję (lub przynajmniej zmniejszyć tę decyzję).


Kilka dobrych sugestii tutaj: android.stackexchange.com/questions/8757/…
Amanda

Może to być przydatne: versusio.com
ale

Odpowiedzi:


8

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Android_devices

Ten link do wikipedii pokazuje listę urządzeń z Androidem. Jeśli przewiniesz w dół do tabeli z sekcją Zwolnione, Zainstalowane urządzenia zobaczysz listę smartfonów. Zalecam dwukrotne kliknięcie Wersji, aby posortować z najnowszą wersją Androida np. 2.2 (aw konsekwencji nowszymi telefonami) u góry.

Zauważysz, że Evo 4g i Galaxy S są blisko szczytu. To powinno pomóc zawęzić wybór.


Trochę nieporęczny, choć ma zaskakującą liczbę urządzeń.
Mateusz

5

Oto jeden, z którym właśnie się spotkałem. Droidthing ma wszystkie parametry, z którymi możesz sobie poradzić, aby znaleźć idealny telefon z Androidem, który odpowiada Twoim potrzebom.


1
Droidthing ma najlepszy interfejs użytkownika, ale nie jest to najbardziej kompletna baza danych.
Matt

4

Oficjalna Galeria telefonów Google jest całkiem dobra do porównywania różnych urządzeń z Androidem.


1
Ten jest zaskakująco wolny, aby zaktualizować swoją bazę danych. Właśnie poszedłem sprawdzić Droid Pro i nie ma go jeszcze na stronie.
Mat.

Niestety, nie pozwala na wyszukiwanie w oparciu o funkcje telefonu, o co pytano :(
NT3RP

Ta strona uległa zmianie i prowadzi teraz do strony docelowej Pixel2.
schlenger


3

PhoneScoop ma doskonałą wyszukiwarkę i porównuje obszerną listę funkcji obok siebie z różnicami podświetlanymi automatycznie. Używałem go do każdego telefonu, który kupiłem w ciągu ostatnich kilku lat.2

Podoba mi się strona PC Pro, która ma dobrze posortowaną sekcję recenzji - kliknij Android (pod OS), a zobaczysz listę. Możesz zaznaczyć pola obok telefonów, a następnie pojawi się przycisk porównania, umożliwiający porównanie linii po linii.

Uwaga: jest to witryna w Wielkiej Brytanii, a niektóre telefony mają inne nazwy niż wersje amerykańskie.


Szkoda, że ​​to tylko Wielka Brytania.
Mateusz

2

Wypróbuj PDAchooser PDADB .
To trochę przytłaczające ze wszystkimi opcjami, które możesz filtrować, ale zawsze wydaje się aktualne i jeśli kiedykolwiek będziesz musiał znaleźć telefony inne niż Android, może to zrobić
0

Jeśli zawęziłeś wyszukiwanie do kilku telefonów, zalecamy skorzystanie z tej strony http://www.compare-cellphones.org/

To nie jest specyficzne dla Androida, więc możesz porównać wszystko, co znajduje się w bazie danych, jeśli szukasz innych urządzeń. Znajdziesz również podobne porównania, dzięki czemu możesz spojrzeć na inne konkurencyjne urządzenia.

Uwaga: jest to stosunkowo nowa strona internetowa. Znalazłem kilka błędów, ale nic poważnego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.