Jak użyć wzoru, aby odblokować ekran telefonu?


10

Czy istnieje sposób na skonfigurowanie ekranu blokady, aby móc narysować wzór, aby odblokować telefon? W ten sposób tylko ja mogę go odblokować ponownie. W tej chwili mój telefon automatycznie blokuje ekran, ale wystarczy przesunąć, aby go odblokować. Z tego powodu każdy może odblokować mój telefon, co nie jest idealne.

Odpowiedzi:


11

Na ekranie głównym naciśnij przycisk menu, a następnie wybierz Ustawienia> Lokalizacja i bezpieczeństwo, a stamtąd powinieneś mieć możliwość ustawienia blokady ekranu opartej na tupotach lub szpilkach. Blokada wzoru daje możliwość utworzenia własnego wzoru na siatce 3x3: wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli chcesz narysować całkowicie losowy wzór, Cyanogenmod 6.2 ma opcję narysowania dowolnego niewidocznego gestu, aby odblokować ekran.


Dziękuję Ci bardzo. Cały czas było w obrębie samego Androida. Zmarnowałem dużo czasu, szukając aplikacji, która by to zrobiła. Jeszcze raz, thansk:)
Jay

5
@Jay: Co jest w dużej mierze powodem, dla którego zdecydowanie zachęcamy ludzi do proszenia o rozwiązania („Jak to zrobić…?”), A nie do pytania o aplikacje („Czy istnieje aplikacja, która ...?”)
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.