Jak wyświetlić moje albumy Picasa offline?


12

Innymi słowy, jak pobrać zdjęcie z mojego albumu Picasa na moją kartę SD? Widzę w galerii, ale nie mam jej w telefonie :( więc nie widzę, kiedy nie mam Wi-Fi. Nie chcę pełnej synchronizacji, ale chcę zapisać zdjęcie, które widzę w galerii z łatwością.

Aktualizacja:

Mam dobre zdjęcie w moim albumie internetowym Picasa. Kiedy jestem w domu z Wi-Fi, mogę zobaczyć zdjęcie i pokazać je innym. Kiedy wychodzę z połączenia Wi-Fi, jeśli spróbuję zobaczyć zdjęcie, nie będę w stanie tego zrobić, ponieważ obraz, który był buforowany, zostanie usunięty i nie będzie już dostępny. Po prostu będę mógł zobaczyć miniaturę. Alternatywnie Jeśli istnieje opcja zapisania obrazu na karcie SD w przeglądarce zdjęć w galerii, zapiszę to zdjęcie na karcie SD, gdy będę mieć Wi-Fi i wyświetlę je w dowolnym miejscu i czasie. Więc teraz, jeśli chcę pobrać konkretny obraz z Picasy, muszę przejść do Internetu-> picasawebalbums, wyszukać to samo zdjęcie, które widzę w galerii, a następnie pobrać. Czy istnieje prosty sposób to zrobić? Może być z inną aplikacją?

W przeciwnym razie, jeśli mogę uzyskać dostęp do folderu pamięci podręcznej, w którym galeria buforuje zdjęcia Picasa, mogę je skopiować. Ale ja też nie jestem w stanie tego znaleźć.

Mój model telefonu: Samsung Galaxy S LCD I9003

Aktualizacja: uznałem aplikację za przydatną i pozwalam na zapisywanie zdjęć, ale nie mogę jeszcze przeglądać albumów znajomych.

Odpowiedzi:


3

Możesz synchronizować albumy Picasa z Internetem za pomocą ustawienia w oprogramowaniu na komputerze. Google daje ci trochę miejsca za darmo.

Następnie w telefonie w obszarze Ustawienia-> Konta i synchronizacja wybierz konto Google i zaznacz opcję Synchronizuj Picasa Web Albumns.

Następnym razem, gdy otworzysz aplikację Galeria, wyświetli ona wszystkie zdjęcia, które zostały przesłane do sieci.


ale tylko kiedy jestem online.
balki

1
Wszystkie przeglądane albumy są nadal dostępne po przejściu do trybu offline.
sickgemini

Nie zawsze. To zależy od pamięci podręcznej, która jest usuwana po pewnym czasie.
balki

1
Ta opcja nie istnieje dla wszystkich użytkowników. Nie mam tego na moim Samsung Intercept.
Stefan Lasiewski

Wydaje się, że Picasa Web Albums nie jest już opcją synchronizacji w ICS / JB.
Caleb

2

Czy rozumiem, że Twoim celem jest zapisanie jednego zdjęcia do przeglądania w trybie offline? Jeśli uzyskujesz dostęp do swojego zdjęcia za pomocą zwykłej przeglądarki, a nie aplikacji Picasa, możesz długo nacisnąć dowolny obraz, aby wyświetlić menu opcji, w tym „zapisz obraz” - spowoduje to pobranie obrazu na kartę SD.

Dziwi mnie, że Picasa nie oferuje podobnej opcji w aplikacji - przynajmniej spróbowałbym tam długo nacisnąć.


1
Długie naciśnięcie w galerii pozwala po prostu na wybór wielu albumów: imgur.com/yTO5e
thunsaker

1

JustPictures! może być aplikacją dla Ciebie. Ma doskonałą obsługę Picasa Web Albums i pozwala pobierać (synchronizować) pełne albumy na telefon. Możesz także zapisać pojedyncze zdjęcia na karcie SD (otwórz zdjęcie, naciśnij menu, wybierz zapisz zdjęcie).

Wysoce rekomendowane.

Jednym z ograniczeń jest to, że możesz mieć trudności z otwieraniem albumów innych osób. Powiązany link .


1

Aplikacja Picfolio z Google Play pobiera zdjęcia i miniatury z Picasy na moją zewnętrzną kartę SD. W ustawieniach określasz, które albumy Picasa Web chcesz buforować w telefonie i gdzie je umieścić, zewnętrzną kartę SD lub wewnętrzną.

Wyświetlacz nadal działa, gdy w moim telefonie Samsung Galaxy II (Gingerbread 2.3) są wyłączone zarówno usługi Wi-Fi, jak i usługi transmisji danych 4G. (Musisz wyłączyć oba, jeśli chcesz naprawdę przetestować buforowanie aplikacji, przynajmniej na moim telefonie).

JustPictures! a PicasaTool zapewniał dobre wyniki albumu w pamięci podręcznej tylko do odczytu, tylko gdy istniała jakaś usługa danych.

Właśnie całkowicie wyłączyłem standardową synchronizację Androida Picasa, aby nie popsuła kolejności sortowania zdjęć wykonanych tylko na moim telefonie. Obrazy są już dostępne w PicFolio.

Istnieje również opcja przesyłania do Picasy, ale jeszcze jej nie użyłem. Używam wersji Pro, obecnie 2,99 USD, aby uniknąć reklam.

Mam nadzieję, że to pomaga innym, ponieważ ten wątek z pewnością mi pomógł. Dziękuję Ci.


0

Podłącz kabel USB do komputera i skopiuj pliki obrazów z komputera na urządzenie.

Możesz też użyć Picasy na komputerze, aby opublikować w Picasa Web Albums, ale zachowaj album jako prywatny.


3
To nie wydaje się odpowiadać na pytanie. Jeśli skopiuje go z komputera, nie ma go w Picasie, a jeśli jest w albumach internetowych Picasa, prywatnych lub nie, nie może wyświetlić go w galerii offline.
Nathan Fellman

Jak inaczej to zrobić? Obraz nadal będzie w Picasie (chyba że go usunie) i nie prosi o synchronizację. @balki: Wyjaśnij, co próbujesz zrobić.
ale

0

Spróbuj zainstalować Gallery3D z XDA i zsynchronizuj go ze swoim kontem Google. Ma funkcję offline.

Możesz go stąd pobrać,

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=653503


Nie mogę znaleźć Gallery3D z XDA. Miałeś na myśli to? market.android.com/...
Balki

@balki Myślę, że TuxGeek oznacza ten, który można znaleźć, jeśli wejdziesz na forum.xda-developers.com i poszukasz „Gallery3D Apk” Nie będę tutaj linkował bezpośrednio do wątku, ponieważ nie jestem pewien legalności aplikacji, która została zerwana ze zdjęcia Nexus One.
GAThrawn

Wygląda na to, że ma już galerię 3d na swoim urządzeniu, która była dostępna w magazynie Android 2.1+ (lub 2.2).
thunsaker 28.03.11

0

Przetestowałem to na moim G2, miniatury są przechowywane, aw niektórych przypadkach pełny obraz, ale nie jest spójny i nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, który został w pełni pobrany. Najlepszym sposobem przeglądania zdjęć w trybie offline jest ręczne pobranie ich z Picasy na komputerze na telefon przez USB.

Byłoby wspaniale, gdyby Google zaoferował sposób, by dowiedzieć się, które albumy zostały faktycznie „zsynchronizowane”, lub gdyby istniała opcja pobrania pełnej rozdzielczości wszystkich albumów Picasa do przeglądania w trybie offline.


0

Możesz użyć aplikacji o nazwie PhotoSuitcase, której głównym zastosowaniem jest udostępnianie offline Facebooka, Picasy i Flickr.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.