Wyłącz powiadomienia o nieodebranych połączeniach


21

Czy istnieje sposób na wyłączenie powiadomień o nieodebranych połączeniach? Nie znalazłem tego w żadnych ustawieniach urządzenia, ale zastanawiam się, czy ktoś zna sposób na ich wyłączenie. Być może aplikacja, o której ktoś wie?

Tło: korzystam z Google Voice, który mówi mi także o nieodebranych połączeniach. Gdy przegapię połączenie otrzymane przez sam telefon, dostaję duplikat powiadomienia, które jest wyświetlane, dopóki nie przejdę do rejestru połączeń. Nie chcę zgubić powiadomień Google Voice, ponieważ informują mnie także o nieodebranych połączeniach poza zasięgiem sygnału lub wyłączonym telefonie.

EDYCJA: Nie sądzę, aby istniało prawdziwe rozwiązanie tego problemu, dlatego przesłałem prośbę o funkcję Androida . Jeśli interesuje Cię ta funkcja, wybierz gwiazdkę lub opublikuj swoje przemyślenia.


Twoje pytanie uświadomiło mi, jak bardzo chcę wiedzieć, jak to rozwiązać. Używam również głosu, a duplikaty powiadomień to całkowita strata czasu.
newuser

1
Tak, dużo go szukałem i tak naprawdę nie znalazłem niczego w ustawieniach ani aplikacjach. Właściwie wątpię, czy istnieje prosty sposób na ich zabicie, ale mam nadzieję, że ktoś ma sprytny sposób.
Jake Basile

Z jakiego telefonu korzystasz? Nigdy nie otrzymałem duplikatów powiadomień o nieodebranych połączeniach na moim Moto Droid 1. Głos Google powiadamiał mnie tylko o wiadomościach Txt i wiadomościach głosowych.
Matt

1
Włączę to w Google Voice. Mógłbym je wyłączyć, ale powiadomienia Google Voice są lepsze od domyślnych, ponieważ powiadamiają mnie o połączeniach, które przegapiłem, gdy jestem poza siecią.
Jake Basile

Odpowiedzi:


16

Tasker to całkiem niesamowita aplikacja, która w zasadzie pozwala na pisanie małych aplikacji / funkcji.

Proste rozwiązanie za pomocą Taskera wygląda następująco:

  1. Utwórz nowe zadanie o nazwie „MissedCall”
  2. W „1. kontekście” wybierz Stan> Nieodebrane połączenie. Kliknij OK
  3. Kliknij Gotowe
  4. Wybór zadania, wybierz Nowe zadanie
  5. Nazwij go „GetRidOfMissedCalls”. dobrze
  6. Kliknij Dodaj, wybierz Telefon> Rejestr połączeń. Kliknij Gotowe
  7. Kliknij przycisk +, aby dodać kolejne zadanie
  8. Wybierz App> Go Home. Kliknij Gotowe
  9. Kliknij przycisk Gotowe ponownie
  10. Twoje zadanie jest teraz skonfigurowane i powinieneś znaleźć się na liście profili Taskera, kliknij Zastosuj.

Zasadniczo dzieje się tak, że gdy masz nieodebrane połączenie, Tasker otworzy listę dzienników połączeń, która usunie powiadomienie, a następnie wróci do ekranu głównego. Zakładam, że większość nieodebranych połączeń zdarza się, gdy telefon jest w kieszeni itp., Więc mam nadzieję, że zachowanie powrotu do ekranu głównego jest w porządku.

Pojawi się flaga systemowa dla nieodebranych połączeń, a jeśli mógłbym dowiedzieć się, co to jest, moglibyśmy po prostu poprosić Taskera o zmianę flagi na false (lub liczbę nieodebranych połączeń = 0), co byłoby bardziej eleganckim rozwiązaniem problemu .


1
Bardzo interesujące ... Proszę nie przestawać patrzeć na flagę nieodebranego połączenia, ponieważ wolałbym tę funkcję w przypadku, gdy celowo przegapię połączenie, gdy jestem w trakcie robienia czegoś innego na telefonie.
newuser

1
Właśnie sprawdziłem listę dostępnych parametrów systemu i nieodebrane połączenie nie jest jednym z nich. Jest parametr, który rejestruje ostatnią używaną aplikację, dlatego mógłbym zmodyfikować powyższe zadanie, aby przywrócić oryginalną aplikację, jeśli to wystarczy?
ninjaPixel

1
@ ninjaPixel - Byłoby lepiej, ale w końcu przerwałoby to, co użytkownik wykonywał, co nie jest idealne.
newuser

1
To zdecydowanie pomaga mi znaleźć rozwiązanie, chociaż, jak powiedział JonnyP, czasami nieodebrane połączenia zdarzają się, gdy jestem aktywnie przez telefon. Zaczynam myśleć, że całkowite wyłączenie tak, jak chcę, może nie być możliwe na Androidzie. Mogę przesłać prośbę o tę funkcję.
Jake Basile,

2
@Jake Basile - Powinieneś. Oboje powinniśmy. Naprawdę powinna istnieć natywna opcja systemowa do wyłączania tych powiadomień, zamiast zmuszania ludzi takich jak my do skorzystania z płatnej opcji obejścia ich.
newuser
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.