Odpowiednik CTRL + C (przerwa) w konsoli Androida


15

Ostatnio odkryłem, że za pomocą konsoli QPython mogę wykonywać polecenia Androida (Linux). Ping działa. Pytanie brzmi: jak przerwać jego wyjście na smartfonie? CTRL + C oczywiście nie jest odpowiedzią.

Odpowiedzi:2

Może istnieć sposób na przesłanie kluczy modyfikujących za pośrednictwem aplikacji terminalowej, jednak nigdy nie korzystałem z tej aplikacji, więc nie mogę powiedzieć. W emulatorze terminali możesz długo nacisnąć ekran i wysłać klawisz sterujący z wyskakującego menu.

Możesz także zainstalować Hackers Keyboard, która zawiera pełną klawiaturę na pulpicie, w tym klawisze Control i Alt.


0

Większość Term Emu używa Vol Dnjako Ctrli używa Vol Upjako Fn. Więc w twoim przypadku po prostu przytrzymaj klawisz zmniejszania głośności, a następnie naciśnij C na klawiaturze (zasadniczo każdy edytor IME działa).


fn - czy klawisz fn nie jest klawiszem modyfikującym znajdowanym głównie w laptopach, używanym do uzyskiwania dostępu do dodatkowych funkcji na klawiszach takich jak klawisze funkcyjne?
Brad Hein,

@BradHein Zasadniczo Fn służy do modyfikowania kluczy, dowolnych kluczy !!!
iBug
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.