Odpowiednik Garageband dla Androida? [Zamknięte]


12

Zastanawiam się nad zakupem iPada 2, aby móc nagrywać muzykę w Garageband, pod warunkiem, że znajdę sposób na wejście na mikrofon USB. Tak czy inaczej, jestem fanem Google i Androida i wolałbym pójść tą drogą i nagrywać muzykę za pomocą tabletu z Androidem, gdzie z pewnością byłaby znacznie większa interoperacyjność, a może nawet usługa synchronizacji w chmurze, w której mogłabym współpracować z innym muzykiem oddalonym o 1000 mil w wysokiej jakości, bezstratnej formie. Czy istnieje aplikacja na Androida lub aplikacja internetowa, która zapewniałaby takie wrażenia użytkownika na równi z wrażeniami użytkownika Garageband?

Nie mam nic przeciwko trzymaniu iPada 2 przez rok, a potem wracaniu do Androida, kiedy wyjdzie coś bardziej dojrzałego dla Androida, ale pomyślałem, że najpierw zapytam tutaj.


Czekaj, możesz użyć mikrofonu USB z iPadem 2?
tooshel,

Podobno w tym filmie zastosowano adapter (zestaw do podłączania aparatu do iPada) - youtube.com/watch?v=gbNu6nlywCo
Elijah Lynn

@ElijahLynn: Sterowniki mikrofonów nie będą obsługiwane przez iPada, dlatego urządzenia USB nie zostały zaprojektowane dla iPada. Służy wyłącznie łączności aparatu, dzięki czemu można przenosić zdjęcia z aparatu.

Odpowiedzi:


4

Wygląda na to, że najlepszymi opcjami byłyby:

Nie próbowałem jeszcze żadnego z nich na moim tablecie (Advent Vega). Daj mi znać, co znajdziesz


Właśnie zamówiłem dziś Transformer ASUS i wypróbuję kilka z nich.
Elijah Lynn

Uloops nie jest tak naprawdę aplikacją do nagrywania, możesz za jej pomocą tworzyć powtarzalne pętle, ale nie nagrywać dłużej niż sama pętla
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.