Co robi Ustawienia-> Ustawienia prywatności-> Utwórz kopię zapasową moich danych?


Odpowiedzi:


13

To ustawienie tworzy kopię zapasową danych w magicznej chmurze Google. Obejmuje to zainstalowane aplikacje i niektóre ustawienia aplikacji (jeśli są napisane, aby z nich skorzystać), które są przywracane po pierwszym zalogowaniu się do nowego telefonu.

Odpowiedni cytat z podręcznika użytkownika systemu Android 2.3 , str. 18:

Możesz wykonać kopię zapasową niektórych danych, takich jak zakładki, słownik użytkownika, hasła Wi-Fi i wiele innych ustawień, na swoje konto Google na serwerach Google. Niektóre aplikacje innych firm mogą również korzystać z tej funkcji. W ten sposób, gdy trzeba wymienić telefon (podczas uaktualnienia lub wymiany zgubionego telefonu) lub podczas ponownej instalacji aplikacji, można przywrócić ustawienia i inne dane. Aby uzyskać informacje o późniejszej zmianie tego ustawienia, zobacz „Ustawienia prywatności” na stronie 370.

To ustawienie kontroluje zdolność aplikacji do korzystania z tego interfejsu API , który obejmuje aplikacje Google, takie jak Market.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.