Samsung Galaxy S3 ciągle się restartuje, utknął na logo Samsunga


9

Dwa dni temu dostałem oficjalną aktualizację Jelly Bean 4.3 do mojego Samsunga Galaxy S3. Ostatniej nocy telefon został upuszczony z niewielkiej wysokości. Dziś rano, kiedy włączyłem telefon, działało dobrze. Ale wieczorem nagle mój telefon zrestartował się i przejdzie do ekranu powitalnego z logo Samsunga (Samsung Galaxy S3 GT-I9300T) i wciąż uruchamia się ponownie. Wyjąłem baterię i włożyłem ją po kilku sekundach. Po tym telefon działał dobrze i znów pojawił się ten sam problem.

Jeśli wyjmę baterię, aby wyłączyć telefon, i jeśli ponownie włożę baterię, telefon włączy się sam (bez naciskania przycisku zasilania) i ponownie uruchomię ponownie.

Próbuję otworzyć opcję przycisku Home+ Volume Up+ Power On. Ale nie działa. Po podłączeniu telefonu do ładowania pojawi się szara bateria i ponownie rozpocznie się ładowanie. (Mam na myśli, że telefon nie pozostanie na scenie).

Jeśli wypróbuję opcję Home+ Voulme Down+ Power On, telefon pokaże tryb pobierania przez 5 sekund i uruchomi się ponownie.

Czy możesz mi więc powiedzieć, że to problem z oprogramowaniem lub sprzętem? Jeśli to oprogramowanie, jak to naprawić? (Próbowałem awaryjnego odzyskiwania oprogramowania układowego przez Kies, ale Kies nie mógł ukarać mojego telefonu).

Mój obecny status wideo telefonu poniżej https://www.dropbox.com/s/xvq6bd93qjmdt6o/20131012_235047.mp4

Uwaga: Pobrałem wideo z YouTube'a, ponieważ chciałem pokazać obecną sytuację. (Ale mój telefon jest krytyczny niż to, co pokazano na filmie)

Dziękuję Ci.


Mam dokładnie ten sam problem. Masz już jakieś rozwiązanie?
Fitri

Odpowiedzi:


5

Wygląda jak zablokowany przycisk zasilania . (choć może to zabrzmieć absurdalnie)

Zachowanie w telefonie jest dokładnie takie samo, jak po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku zasilania przez dłuższy czas.

Zgodnie z prawem urządzenie nie powinno się włączać samo po włożeniu baterii. Powinien pozostać wyłączony - tylko przełącznik sprzętowy może go włączyć. Gdy telefon włącza się sam, wyraźnie pokazuje, że przycisk zasilania jest wciśnięty.

Ponadto menu zasilania pokazuje się po włączeniu telefonu bez dotykania go i ponownie pokazuje naciśnięcie przycisku zasilania.

Sugeruję, abyś przyniósł telefon osobie, która wie, jak go otworzyć, aby sprawdzić, czy nie nastąpiło uszkodzenie przycisku zasilania.


Zgadzam się z tym. Brzmi jak uszkodzony przycisk zasilania. Jeśli przytrzymasz przycisk zasilania na większości urządzeń, uruchomi się ponownie.
1990clb

3

Mogę zasugerować wykonanie następujących kroków:

 1. Odłącz kabel USB i baterię.
 2. Włóż ponownie baterię.
 3. Przytrzymaj Volume Downi Home, a następnie naciśnij Power.
 4. Jeśli możesz wejść do systemu odzyskiwania, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną.
 5. Jeśli to nie zadziała, przywróć ustawienia fabryczne.
 6. Jeśli nadal tak nie jest, wróć do trybu pobierania i spróbuj przywrócić za pomocą Odin i odpowiedniego oprogramowania układowego .


0

Twój telefon utknął w wyniku przeciążenia pamięci spowodowanego przez zły program. Poniższe zrobią dla ciebie lewę:

 1. Wyłącz swój Samsung Galaxy S3.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk „Zasilanie”, przycisk „Strona główna” i przycisk „Zwiększenie głośności”.
 3. Poczekaj, aż telefon wibruje, a następnie zwolnij tylko przycisk „Zasilanie”.
 4. Poczekaj, aż pojawi się ekran odzyskiwania systemu Android, a następnie zwolnij klawisze „Strona główna” i „Zwiększ głośność”.
 5. Naciskaj przycisk „Zmniejsz głośność”, aż zostanie podświetlona opcja „Wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne”.
 6. Naciśnij przycisk „Zasilanie”, aby wybrać opcję.
 7. Naciskaj przycisk „Zmniejsz głośność”, aż zostanie podświetlone „Usuń wszystkie dane użytkownika”.
 8. Naciśnij ponownie przycisk „Zasilanie”, aby wybrać opcję. Telefon wykona następnie proces resetowania i wyświetli komunikat „Uruchom ponownie system teraz” po zakończeniu.
 9. Naciśnij klawisz „Zasilanie”, aby wybrać opcję ponownego uruchomienia i dokończyć reset główny.

Jeśli napotkasz jakikolwiek problem, sprawdź następujący link:

Samsung Galaxy S3 Reset do ustawień fabrycznych

Mam nadzieję, że to pomoże :-)


Chociaż teoretycznie może to odpowiedzieć na pytanie, lepiej byłoby zawrzeć tutaj istotne części odpowiedzi i podać odnośnik.
bmdixon

@bmdixon przepraszam z mojej strony. Zredagowałem swoją odpowiedź :-)
Abdul Rehman

0

Zdarzyło mi się to wiele razy. W moim przypadku głównym problemem było zablokowanie włącznika / wyłącznika.

To, co zrobiłem było: Naciskam przycisk, aż telefon ponownie się otworzy. Rozwiązałem to dla mnie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.