Odbierać połączenia VoIP przez Google Voice => IPKall => Sip2Sip => Android?


9

Próbuję skonfigurować połączenia VoIP do / z mojego telefonu z Androidem.

Obecnie pracuję nad częścią równania dotyczącą połączenia przychodzącego. Aby spróbować wyodrębnić różne części, zacząłem od części równania „IPKall => Sip2Sip” i potwierdziłem, że wywołanie numeru telefonu IPKall skutkuje zarejestrowanym połączeniem przychodzącym na Sip2Sip.

Następnie dodałem „Sip2Sip” jako dostawcę SIP na moim telefonie z Androidem i stwierdziłem, że wybranie numeru IPKall powoduje dzwonienie telefonu z Androidem.

Jednak i tutaj potrzebuję pomocy , nawet jeśli dzwoni, kiedy idę odebrać połączenie, nie mogę odebrać połączenia. Wszelkie pomysły, jak to naprawić?

Wersja Androida to 2.3 Gingerbread.

Odpowiedzi:


2

Możesz użyć sipdroida , wydanego na licencji GNU GPL v3 , dostępnego również w sklepie Google Play i zaoszczędzić sobie wielu kłopotów.

sipdroid to darmowy klient SIP / VoIP dla Androida.

Jeśli chodzi o dostawcę SIP, na przykład Sipgate daje dobre wyniki zarówno dla połączeń wychodzących, jak i przychodzących.

Od wersji 2.0

Dla użytkowników Google ™ Voice Sipdroid może teraz utworzyć nowe, bezpłatne konto PBX, które jest automatycznie łączone z istniejącym kontem Google ™ Voice. Nowa funkcja wymaga systemu Android 2.0 lub nowszego oraz aplikacji Google połączonej z kontem Voice.

Pobierz aktualną wersję Sipdroid-2.7.apk dostępną od 21 maja 2012 r.

SHA1 Suma kontrolna: a261e14ba592c8a86e8d0f07374108c6d768e1d4

wprowadź opis zdjęcia tutaj


W chwili
opublikowania

0

Możesz także użyć Grove IP lub Talkatone.

Dlaczego

Ponieważ w przejrzysty sposób korzysta z konta Google Voice. Nie musisz zawracać sobie głowy żadnym dostawcą SIP lub konfigurowaniem innych ustawień. Po prostu podaj swoją nazwę użytkownika i hasło Google Voice (zalecane uwierzytelnianie dwuskładnikowe) i możesz zacząć.

Grove IP ma wersję Lite i płatną . Wersja płatna to 0,499 USD.

Talkatone jest dostarczany z bezpłatnym i opartym na subskrypcji modelem.

Jednak oba światy bezbłędnie w wersji darmowej z obsługą reklam.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.