Dźwięk stereo na mono


12

Czy istnieje sposób na cyfrową konwersję ścieżek dźwiękowych stereo na monofoniczne podczas odtwarzania? Potrzebuję tej funkcji, ponieważ czasami dzielę zestaw słuchawkowy z innymi ludźmi, a słuchanie tylko jednego kanału jest dość okropne. Nie chcę zmieniać odtwarzacza muzyki, którym jest n7player (płatny). Mój telefon to Galaxy S4 z Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.2).

Jedyne odpowiedzi, jakie udało mi się znaleźć, to użycie odtwarzacza PowerAmp, ale znowu nie chcę się na niego przełączać.


Jeśli nie chcesz przełączać odtwarzacza muzyki, prawdopodobnie pozostawia to tylko miksery / korektory. System Android IMHO nie jest wyposażony w taką funkcję.
Izzy

Tak właśnie myślałem, ale nie udało mi się znaleźć takiej aplikacji (płatnej lub nie)
matan129,

Przepraszam też nie wspominałem o tym. Sprawdzane przez około pół godziny, ale bez powodzenia.
Izzy

Odpowiedzi:


8

W Androidzie 4.4:

  1. Na ekranie głównym naciśnij Menuklawisz i otwórz Ustawienia systemu
  2. Przejdź do Dostępność , dotknij anuluj na „potrzebujesz czytnika ekranu”, aby pominąć / przewinąć w dół do „Mono Audio”
  3. Odznacz pole

Gotowe!


3

W S4 przejdź do Settings > My device > Accessibility > Hearing. Znajdziesz tam opcję Mono audio.

EDYCJA: Możesz pobrać Boeffla Sound Control ze sklepu Play. Ta aplikacja jest w stanie konwertować dźwięk stereo na mono. W tym celu musisz najpierw zainstalować Busybox, który jest również dostępny w sklepie Play. Twoje urządzenia muszą być zrootowane. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem.


Ta opcja jest dostępna tylko w magazynie ROM i używam Cyanogenmod.
matan129

Ta funkcja wydaje się niedostępna w CM. Możesz opublikować swoją prośbę tutaj
shub

Od 2018 r. Ta odpowiedź (pierwsza część) jest poprawna (nawet jeśli być może w momencie jej opublikowania nie była) w przypadku najnowszej wersji CM / LOS.
Nikt
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.