Jak wyłączyć powiadomienia mówione?


10

Nie mogę dowiedzieć się, jak zmienić ustawienia mojego telefonu Samsung Galaxy S, aby dzwonek był odbierany podczas połączenia.

Podczas odbierania połączenia głos mówi „zadzwoń z 123-456-7890” lub „zadzwoń od Freda”. Wiem, jak ustawić dzwonek, który został ustawiony .. ale nie wiem, jak wyłączyć głos.

Jak więc wyłączyć te wypowiadane powiadomienia i odzyskać ustawiony dzwonek?


wygląda na to, że masz aplikację innej firmy, która „ogłasza” połączenia.
Ryan Conrad,

3
Sprawdź także, czy w Ustawieniach dostępności jest coś, co renderuje tę funkcjonalność.
Sparx,

Odpowiedzi:


8

Na moim Droid 2 jest to w Ustawienia> Ustawienia połączeń> Odczytywanie identyfikatora dzwoniącego ... wtedy możesz ustawić Tylko dzwonek, ID dzwoniącego, a następnie Dzwonek lub Powtarzanie identyfikatora dzwoniącego. Zdaję sobie sprawę, że masz inny telefon, ale mam nadzieję, że to pomoże.


Nie mam odczytu identyfikatora dzwoniącego na moim Droidie (2.2.1). Chciałbym mieć tę opcję podczas korzystania z zestawu słuchawkowego.
TomG

Dostaję tylko numer na mojej słuchawce. Ale moja żona, również korzystająca z Droida 2, otrzymuje identyfikator dzwoniącego. Jedyną różnicą, jaką mogę znaleźć, jest to, że ma słuchawkę LG, a ja Jawbone.
LeoB

6

W przypadku Galaxy S2 przejdź do Settings -> Language and Input -> Text-to-speech outputi wyłącz Driving Mode. Powinno to wyłączyć odczyt połączeń i wiadomości.


1
To jest w tym samym miejscu na Galaxy S z Piernikiem
GAThrawn

To w końcu powiedziało mi, gdzie to ustawienie, wydaje się być w różnych miejscach w różnych telefonach!
Keith K

5

W Epic 4G (wyobraź sobie to samo dla innych telefonów Galaxy S):

Ustawienia -> Tekst na mowę -> Mów przychodzące ID dzwoniącego


1

W przypadku Galaxy S2 w ustawieniach, wprowadzaniu i wysyłaniu głosu, ustawieniach tekstu na mowę wyłącz tryb jazdy, co powinno wyłączyć zarówno odczyt połączeń, jak i wiadomości.

W rzeczywistości musisz przejść do ustawień trybu jazdy i wyłączyć opcję odczytu połączenia przychodzącego. Wyłączyłem wszystkie odczytywane wiadomości dla nowego e-maila itp. Nie chcę, aby mój telefon do mnie mówił! Wyłączenie trybu jazdy nie działało na moim nowym Galaxy s2.


1

Dotyczy to AT&T SGS2 (SGHi777). Mój problem zaczął się, gdy uruchomiłem aplikację „Voice Command”. Uruchomiłem tryb jazdy, ale nawet po jego wyłączeniu nadal czytałbym CID w uchu. Po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi tutaj i wypróbowaniu wszystkiego nadal miałem problem. W końcu próbowałem -Ustawienia-> Wprowadzanie i wyjście głosowe-> Ustawienia zamiany tekstu na mowę-> Zaznacz „Zawsze używaj moich ustawień”. Nareszcie mam pokój. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi pokierować we właściwym kierunku.1

Okej, miałem ten sam problem.

Wejdź do Settings, a następnie kliknij przycisk Voice input and outputDalej, kliknij Text-to-speech settings, stamtąd powinieneś zobaczyć coś o nazwie Driving Mode. Jeśli obok niego jest zaznaczone, oznacza to, że masz problem. Odznacz tryb jazdy, a głos przestanie czytać numer.

Przez przypadek kliknąłem ten przycisk jakiś czas temu i spędziłem miniony tydzień, próbując wymyślić, jak go przywrócić.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.