Jak uzyskać dostęp / przechowywanie / emulowane / 0 / z komputera?


26

Chcę wyeksportować ustawienia aplikacji poczty K9 . Ta aplikacja eksportuje plik ustawień do /storage/emulated/0/com.fsck.k9/settings-4.k9s. Ale jeśli podłączę Nexusa 4 do komputera, nie widzę takiego pliku ani katalogów.


1
/storage/emulated/0to „wewnętrzna karta SD”, która powinna być wyświetlana podczas podłączania urządzenia do komputera. Nie mam Nexusa, ale na większości urządzeń, które miejsce jest dostępny również jako albo /sdcardalbo /mnt/sdcard. Czy masz któreś z tych dwóch miejsc i może znajdziesz tam eksport?
Izzy

Widzę tylko foldery innych aplikacji, jeśli podłączę telefon do komputera.
deamon

Odpowiedzi:


15

Rozwiązaniem było ponowne uruchomienie telefonu. com.fsck.k9Katalog jest teraz widoczny na najwyższym poziomie systemu plików telefonu.


Zrobił też trik dla mnie. Przed ponownym uruchomieniem nie mogłem uzyskać dostępu do plików WAV nagranych przez Field Recorder .
feklee

2

Miałem podobny problem, mogłem znaleźć lokalizację, ale nie zapełniłyby się żadne filmy. Muszę zmienić tryb połączenia USB z aparatu na media (wiem, duh).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.