Dodaj DuckDuckGo do listy wyszukiwarek w Chrome


12

Używam zrootowanego telefonu Samsung S3 . Chcę dostosować Google Chrome, aby dodać DuckDuckGo do listy wyszukiwarek i być może ustawić go jako domyślny.

Domyślnie nie można tego zrobić w chrome. Przejrzałem to pytanie i nie znalazłem sposobu, aby to zrobić.


Wiele osób mówi o tym online: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2097329 i tutaj forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1545359 To powinno to zrobić. Być może potrzebujesz Chrome Beta, ale i tak jest ona dostępna w Sklepie Play.
RossC

Dzięki Ross Ale Google Chrome na Androida wydaje się być zakodowany na stałe. Dodaje ono „search? Q =” przed wyrażeniem wyszukiwania. Zatem wyszukiwanie „test” zakończy się na duckduckgo.com/search?q=test, a wyszukiwanie „wyszukiwanie” zamiast „test”
Christ-OFF

Co powiesz na Chrome BETA, NOT THE FULL ONE, zmieniając ustawienia wymienione w 2 postach w moim pierwszym komentarzu? Zmień z: „last_known_google_url”: „ google.com ” „last_prompted_google_url”: „ google.com ” na: „last_known_google_url”: „ duckduckgo.com/?q= ” „last_prompted_google_url”: „ duckduckgo.com/?q= ” nie można tego zrobić w Chrome, ale BETA powinna działać dobrze. Właśnie widziałem, jak ktoś to robi i działało dobrze na jego telefonie! EDYCJA: starożytny telefon i OLD chrome beta. Obawiam się, że może nie działać na nowsze.
RossC

Każdy, kto chce dodać DuckDuckGo, może wypróbować to rozwiązanie z alternatywną przeglądarką Chrome - android.stackexchange.com/a/148880/137930
The Somberi

Odpowiedzi:


11

Jest to teraz możliwe w Chrome 57. Wystarczy odwiedzić DuckDuckGo, przeprowadzić wyszukiwanie (poszukać czegokolwiek), a następnie odwiedzić Ustawienia> Wyszukiwarka, a DuckDuckGo powinien zostać wyświetlony na dole strony.


Po przeprowadzeniu wyszukiwania DuckDuckGo, jeśli nadal nie możesz znaleźć DDG na stronie wyszukiwarki Chrome , możesz (podobnie jak ja, używając Chrome 61) przejść do DuckDuckGo.com, a następnie wykonać następujące czynności:

 1. Naciśnij trzywierszowy symbol DDG ( ) w prawym górnym rogu strony.
 2. Stuknij Inne ustawienia .
 3. Przewiń w dół do sekcji Zainstaluj DuckDuckGo i upewnij się, że „Pokaż linki do instrukcji.” jest ustawiony na .
 4. Stuknij Zapisz i wyjdź .
 5. Wróć na DuckDuckGo.com, stuknij przycisk Dodaj do Chrome , jeśli go widzisz; jeśli go nie widzisz, przewiń w dół, aby znaleźć przycisk Dodaj DuckDuckGo do Chrome , i dotknij go.
 6. „Odzyskaj swoją prywatność!” wiadomość powinna wyskoczyć. Postępuj zgodnie z instrukcjami:
  1. ) Naciśnij trzy kropkowy symbol aplikacji Google ( wprowadź opis zdjęcia tutaj) w prawym górnym rogu okna przeglądarki.
  2. ) Stuknij Ustawienia , a następnie stuknij Wyszukiwarka .
  3. ) Teraz DuckDuckGo powinien być na dole, abyś mógł wybrać; przynajmniej dla mnie.

Mam nadzieję, że to też dla ciebie zadziała!


1
Działa na nierootowanym Androidzie (Samsung S6).
jrw32982 obsługuje Monikę
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.