Wyłącz odznaki na urządzeniach Samsung Galaxy


9

Mam Samsung Galaxy S2 z Androidem 4.1.2 JellyBean.

Kiedy otrzymuję powiadomienia w wiadomości SMS lub z Facebooka, widzę czerwone powiadomienie z numerem (identyfikatory powiadomień) na ikonie aplikacji na ekranie głównym.

Czy istnieje sposób, aby to zatrzymać? Zatrzymałem wszystkie powiadomienia z aplikacji Facebook, ale nadal dostaję znaczki powiadomień na ekranie głównym.


Muszę jeszcze znaleźć sposób na zrobienie tego za pomocą ROM-ów opartych na Touchwiz, jestem afriad. Możesz użyć alternatywnego programu uruchamiającego i go wyłączyć (domyślnie jest on wyłączony w Nova Launcher). Lub jeśli masz root, możesz poszukać Xposed Module, chociaż nie lubię żadnego z nich.
RossC

Odpowiedzi:


7

Znalazłem ten artykuł, który wyjaśnia, jak wyłączyć go w Galaxy Note i717. Nie mam telefonu SG, ale wyobrażam sobie, że rozwiązanie byłoby podobne do twojego.

  1. Wybierz Ustawienia> Zarządzaj aplikacjami> przesuwaj w bok górne karty, aż dojdziesz do „Wszystkie”
  2. Przewiń w dół, aby zlokalizować BadgeProvideri dotknij go
  3. Kliknij Disableprzycisk i potwierdź, że chcesz go wyłączyć.

Spowoduje to wyłączenie wszystkich powiadomień o znaczkach, ponieważ nie ma interfejsu ustawień dla aplikacji.


Yape. To robi :) Nie usuwa już istniejących badegów, ale zapobiega wyświetlaniu powiadomienia o nowych odznakach. Dzięki
RoyZo

4
To brzmi jak wyłączenie odznak dla wszystkich aplikacji (w tym np. Wiadomości / SMS). Szkoda, że ​​nie można wyłączyć żadnej aplikacji tak jak w przypadku powiadomień.
Daniel Sparing

@DanielSparing nie było tym, czego zażądał OP, więc nie pomyślałem o żadnej specjalnej notatce, że było to ustawienie globalne. Ale masz rację, wyłącza wszystkie odznaki .
filoxo

1
Jeszcze jedną rzeczą, którą chciałbym podkreślić, jest to, że użytkownicy muszą przewijać 4 razy w prawo, aby przejść do zakładki „WSZYSTKO”, gdzie mogą znaleźć usługę „BadgeProvider”. Na początku nie było to dla mnie oczywiste, więc pomyślałem, że nie mam takiej opcji. Cieszę się, że znalazłem to, bardzo szczęśliwy !!
HelpMatters,

4
Niestety wydaje się, że to nie działa na Galaxy S6, przynajmniej z Marshmallow. Usługi BadgeProvider nie można wyłączyć.
msridhar
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.