Jak mogę wyłączyć powiadomienia poczty głosowej?


20

Mam przedpłaconą linię T-Mobile, której używam wyłącznie do celów programistycznych. Tak naprawdę nie używam go do połączeń. Jednak jakaś 800-osobowa firma ciągle do mnie dzwoni (co już dodałem do kontaktu „blokującego”, który kieruje wszystkie połączenia na pocztę głosową za pomocą opcji menu aplikacji Kontakt). Pozostawiają jednak wiadomości głosowe, które tworzą to powiadomienie na moim telefonie:

powiadomienie poczty głosowej

Kliknij obraz, aby uzyskać większą wariancję

Ale nie mogę usunąć tego powiadomienia. Jest to stałe i trwałe powiadomienie.

Czy istnieje sposób, który mogę:

  1. Nigdy nie pokazuj powiadomień poczty głosowej (bez konieczności dzwonienia do T-Mobile i wyłączania mojej skrzynki poczty głosowej)
  2. Przesuń, aby usunąć powiadomienie lub ukryć powiadomienie (za pośrednictwem aplikacji lub podobnego urządzenia?)

Jestem zakorzeniony w magazynie Nexus 5.

Chciałbym po prostu użyć Google Voice jako mojej skrzynki poczty głosowej, ale najwyraźniej linie prepaid T-Mobile nie mogą mieć przekierowywania połączeń, więc nie mogę skorzystać z tej opcji.


Powiedziałbym, że to błąd w Androidzie. Lub system operacyjny jest wykorzystywany przez przewoźnika. Powiadomienie, którego nie można odrzucić, to złośliwe oprogramowanie.
PJ Brunet,

Odpowiedzi:


3

Możesz zainstalować i skonfigurować własną aplikację Visual Voicemail firmy T-Mobile . Będziesz otrzymywać powiadomienia o swoich wiadomościach głosowych za jego pośrednictwem zamiast aplikacji Telefon / Dialer w systemie, z możliwością odrzucenia tego powiadomienia. Jako bonus możesz także odsłuchiwać i usuwać wiadomości głosowe bez konieczności wybierania numeru i marnowania opłaconych minut.

Pamiętaj, że ta aplikacja musi móc wysyłać i odbierać jedną wiadomość SMS, aby umożliwić jej funkcjonalność. Jeśli używasz funkcji Voice + niestandardowej pamięci ROM CyanogenMod, musisz ją tymczasowo wyłączyć.


Hm, nie myślałem o wypróbowaniu wizualnej poczty głosowej T-Mobile. Jednak .... kiedy próbuję zainstalować (przez Internet), jest napisane: „Brak odpowiednich urządzeń do instalacji aplikacji”. Czy aplikacja wymaga, aby była markowym urządzeniem T-Mobile? Korzystam z odblokowanego Nexusa 5. Nie mogę go również znaleźć w Sklepie Play na urządzeniu.
Bryan Denny

Miałem problemy ze znalezieniem go również w Sklepie Play, musiałem przejść do Moich aplikacji, ponieważ pamiętałem, że zainstalowałem go w przeszłości. Używam go na niemarkowej edycji Galaxy S4 Google Play, więc to nie może być powód (pokazuje się również jako instalowalny na moim Galaxy Nexus i AT & T's Galaxy S2.)
Chahk

Według niezbyt pomocnego postu T-Mobile CSR może to być spowodowane tym, że nie jest jeszcze kompatybilny z KitKat.
Chahk,

2
@BryanDenny: FWIW, bez żadnych problemów korzystam z aplikacji VVM T-Mobile na moim N5. Po prostu musiałem go załadować, ponieważ, jak powiedziałeś, nie możesz go zainstalować za pośrednictwem Play Store. Mam apk z tego wątku XDA .
eldarerathis

@eldarerathis dziękuję za udostępnienie tego! Właśnie go zainstalowałem i działa idealnie! Myślę, że to będzie rozwiązanie mojego problemu, wypróbuję to przez kilka dni. Dziękuję Ci!!!
Bryan Denny

9

Jedyną rzeczą, która pracowała dla mnie jest to, aby zatrzymać się z telefonu aplikację. Zrestartuje się ponownie, więc nie musisz się martwić o brakujące połączenia lub cokolwiek innego.

Kroki:

  1. Ustawienia -> Aplikacje -> WSZYSTKIE -> Telefon.
  2. Kliknij Wymuś zatrzymanie

Źródło: Ikona Clear Clear Mail Notification


Użyłem „wyczyść dane” zamiast „wymuszonego zatrzymania” i ikona zniknęła. To było kilka minut temu, więc wciąż nie wiem, czy wróci po ponownym uruchomieniu, czy z własnej woli. Urządzenie to Galaxy S4.
Carcamano,

Wyczyść dane nie działały dla mnie. Moto E2. Siła też się nie zatrzymała ...
Cullub,

6

Jestem na tej samej łodzi co ty. Ponieważ nie znalazłem sposobu, aby faktycznie wyłączyć powiadomienia poczty głosowej na moim Nexusie 5, zamiast tego skonfigurowałem możliwie najdłuższe powitanie poczty głosowej, na które pozwoliłby system T-Mobile, który polega na całkowitym milczeniu przez 3 minuty. Od tamtej pory nie otrzymałem ani jednego powiadomienia poczty głosowej.


1
Zabawne rzeczy :) Głosowałbym, gdyby to była komedia.stackexchange.com;)
Chahk

0

Myślę, że oprócz dzwonienia do operatora, jest tylko tyle rzeczy, które możesz zrobić.

Czytałem i wydaje się, że możesz zmienić swój numer poczty głosowej w ustawieniach, więc przekazywanie połączeń byłoby opcją.

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s4/276901-there-way-turn-off-voicemail-notifications.html

I bardzo pomocny film na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=_eXN-8wxtk8

Z wideo: wymuszenie zatrzymania aplikacji Telefon usunie wszystkie powiadomienia z aplikacji Telefon, w tym powiadomienie poczty głosowej.


2
Niestety nie mogę używać przekierowywania połączeń jako opcji, ponieważ T-Mobile nie zezwala na to w przypadku kont prepaid. W przeciwnym razie po prostu przekażę go do mojej skrzynki pocztowej Google Voice i pozwolę umrzeć tam wiadomości głosowej spamu.
Bryan Denny

Czy możesz zatem skontaktować się ze swoim operatorem? Możesz im nakazać wyłączenie funkcji poczty głosowej. Możesz też przejść do aplikacji T-Mobile, która może mieć taką opcję. Czy film na YouTube nie pomógł?
Mike Wentworth,

Tak, ale chciałem skontaktować się z T-Mobile w ostateczności, ponieważ wolałbym nie tracić czasu na telefon z obsługą klienta. Wymuszone zatrzymanie aplikacji telefonu działa (przez wideo), ale dzwonię do mnie ponad 5 razy dziennie, za każdym razem pozostawiając pocztę głosową, więc nie jest to bardzo wykonalne rozwiązanie. W aplikacji T-Mobile nie ma opcji. Tylko w celu zmiany hasła lub włączenia / wyłączenia hasła.
Bryan Denny

1
Ponadto postaraj się podać informacje podczas publikowania filmu. Można łatwo napisać, aby wymusić zatrzymanie aplikacji Telefon, bez konieczności oglądania krótkiego filmu.
Bryan Denny

To prawda, masz rację; ale potem nie sądzę, że istnieje sposób, przepraszam Bryan. Mam nadzieję, że się mylę dla ciebie, ponieważ wiem, jak to może być denerwujące. Ale na razie nie sądzę, że istnieje wyjście. Być może poszukaj w Google Pla blokera połączeń, który NIE wyśle ​​połączenia na pocztę głosową? Pamiętam, że jakiś czas temu mieli coś takiego, ale nigdy nie miałem z tego pożytku. Twoje zapytanie „Blokowanie poczty głosowej” lub „Blokowanie połączeń”, ale szukanie blokowania poczty głosowej jako kluczowej funkcji.
Mike Wentworth,

0

Miałem podobny problem, ale dotyczyło to wizualnych powiadomień poczty głosowej.

Łatwym rozwiązaniem tego problemu zamiast dzwonienia do T-Mobile jest:

  1. Zaloguj się do swojego T-mobile account > plans > services
  2. Odznacz free visual voice mailusługę
  3. Wejdź do telefonu i włącz apps > running appsi wyłącz wszystkie usługi T-Mobile (aplikacje oznaczone na różowo)

Od tego czasu nie widzę powiadomień o wizualnej poczcie głosowej.


0

Rozwiązałem ten problem, po prostu usuwając kartę SIM i wkładając ją z powrotem.

Najwyraźniej rozłączenie i ponowne połączenie z nośnikiem komórkowym wystarczyło do tego.

Używam Androida 5.1 na Moto E2.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.