Jak zmusić Dropbox do przesyłania, nawet jeśli opłata jest niska?


10

Procent naładowania baterii w moim tablecie osiągnął 30%, co wciąż wskazuje, że pozostało około 11 godzin, zanim się rozładuje. Moja aplikacja Dropbox przestała jednak przesyłać raporty dotyczące plików:

Przesyłanie z aparatu (lewy x): Niski poziom naładowania baterii, ładowanie do wznowienia

Nie jestem nigdzie blisko niczego, czego mogę użyć do uruchomienia, ale chcę, aby nadal przesyłał zrzuty ekranu, które biorę w międzyczasie.

Jak zmusić Dropbox do przesyłania, nawet jeśli opłata jest niska?


Nie mam nic z baterią wystarczającą do przetestowania, ale jestem prawie pewien, że nadal pozwala ręcznie przesyłać pliki, jeśli otworzysz aplikację i sam prześlesz zdjęcia.
GAThrawn,

1
Nie chcę tego jednak robić ręcznie! Zdecydowanie nie wydaje się, aby istniało ustawienie, które może zastąpić zachowanie, które mogę
pokochać

1
Brzmi jak prośba o dodanie funkcji Dropbox.
ale

1
Zalecamy, abyśmy kierowali nasze komentarze w tej sprawie (i / lub śledzili jej aktualizacje) w tym wpisie na forum Dropbox . Im więcej obserwujących / odpowiedzi, tym większe są szanse, że problem zostanie rozwiązany.
Marco Lackovic,

Odpowiedzi:


5

Obecnie oficjalna aplikacja Dropbox nie obsługuje automatycznego przesyłania z aparatu, jeśli opłata wynosi mniej niż 30%. Możesz to zrobić ręcznie lub za pomocą przeglądarki.

Tylko aplikacje innych firm, takie jak DropSync, można przesyłać, gdy jest na niskim poziomie opłat.


4

Nie znam sposobu, aby spowodować, że aplikacja DropBox to zrobi, ale jeśli używasz DropSync (aplikacji innej firmy, która synchronizuje Android <-> DropBox), możesz kontrolować synchronizację a zachowanie baterii.


2

Przejdź do aplikacji i uruchom Dropbox. Z menu Hamburg wybierz ustawienia (ikona koła). Przewiń, aż zobaczysz „prześlij kiedy”. Wybierz i przesuń do, gdy opłata jest większa niż ... dowolna wartość, 5%. To powinno wystarczyć.


Nie jestem pewien, dlaczego zostało to odrzucone - być może dlatego, że odpowiada na starsze pytanie ze szczegółami z nowszej wersji. Biorąc pod uwagę inne odpowiedzi, prawdopodobnie nie była to opcja w 2013 roku, ale dotyczy to wersji z 2017 roku. +1 to bardzo mi pomogło, dziękuję.
freedomn-m

1

Podłącz go do ładowania ... od razu się załaduje. Wiem, że nie zawsze jest to wykonalne, ale przynajmniej nie musisz czekać, aż poziom naładowania baterii będzie wyższy ... zaczyna się i ładuje od razu.


1

Jest teraz ustawienie, ale minimalna opłata wynosi 10%. Nawet po podłączeniu aplikacja Dropbox nie prześle automatycznie, chyba że co najmniej 10% (domyślnie 30%).


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.