Odtwarzacz muzyki z inteligentną opcją Shuffle [zamknięty]


11

Jedną z funkcji, które uwielbiam w Amaro (Linux) lub Winamp (Windows) jest możliwość losowego odtwarzania listy odtwarzania, tj. Wzięcia wszystkich utworów z listy odtwarzania i przetasowania ich jak talii kart do gry. W ten sposób, kiedy odtwarzam listę, ta sama piosenka nigdy się nie powtarza po jednokrotnym odtworzeniu całej listy.

W podstawowym odtwarzaczu muzyki na Androidzie i tych kilku, które wypróbowałem na rynku, zachowanie to klasyczne „Wybierz losową piosenkę” za każdym razem, gdy kończy się poprzednia, co oznacza, że ​​czasami ta sama piosenka jest odtwarzana 10 razy godzina, a inni nigdy się nie bawią.

Czy jest aplikacja, która udostępnia tę funkcję?


1
Ponieważ wspomniałeś o Winampie - istnieje wersja Winampa na Androida . Próbowałeś tego? Nie jestem pewien, jak dokładnie działa funkcja losowania, ponieważ jeszcze jej nie użyłem.
eldarerathis

To pierwsza rzecz, której spróbowałem, ponieważ byłem dość pewny, że znalazłem tę funkcję. Ale losowanie w Winampie dla Androida to po prostu „odtwarzanie losowej piosenki za każdym razem”, a nie „tasowanie listy odtwarzania, a następnie odtwarzanie”.
XGouchet,

Odpowiedzi:

-2

wypróbuj TRMP Random Music PLayer. Ma świetny silnik losowy!


1
Czy możesz podać link do strony internetowej / pliku do pobrania?
eldarerathis

Próbowałem, ale wystąpiły z nim wszystkie problemy, z których najważniejszym jest to, że nie pozwala na niestandardową listę odtwarzania. Moja muzyka jest podzielona na różne style, klasyczne i rockowe, i czasami chcę słuchać wszystkich moich rockowych losowych lub wszystkich moich klasycznych losowych. TRMP zezwala tylko na losowanie całej mojej muzyki ...
XGouchet
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.