Automatycznie dostosuj jasność przez cały dzień


11

Nie wydaje się, aby automatyczna jasność działała dobrze na moim Nexusie S.

Zasadniczo chcę, aby jasność mojego telefonu dostosowywała się w ciągu dnia. Albo to, albo coś, co automatycznie dostosowuje jasność na podstawie czujnika światła otoczenia.

Czy ktoś ma jakieś sugestie?1
@Al myślę, że to jest OK, jest wystarczająco inne.
Mateusz

Odpowiedzi:


5

Co powiesz na AdvancedBrightness ? To nie jest automatyczne - trzeba go odpowiednio skonfigurować. Ponieważ jednak powiedziałeś „dostosuj w ciągu dnia”, może to być odpowiednia aplikacja do twoich potrzeb. Aha, i to za darmo i bardzo małe (33kb).


Niesamowita sugestia! Myślę, że idę z tym.
Belmin Fernandez,

5

Umożliwi to aplikacja taka jak Locale (9,99 USD). Na przykład o 9 rano możesz dostosować jasność do jednego ustawienia, a następnie dodać kolejny warunek, aby dostosować jasność do innego ustawienia w innym czasie.

Tasker powinien być w stanie to zrobić. Robi wiele z tego, co robi Locale, i więcej. Obsługuje również wszystkie wtyczki ustawień regionalnych. To także około 5,99 USD.


1
+1 dla aplikacji Tasker
shambleh

Spróbuję! Szkoda, że ​​okno testowe Androida zostało zmniejszone. Byłoby miło mieć 24 godziny na wypróbowanie tych.
Belmin Fernandez,

3

Jeśli nie masz nic przeciwko programowaniu, Llama jest bezpłatną alternatywą dla ustawień regionalnych i Tasker! :) Ma datę / czas wyzwalaczy z akcjami jasności ekranu (wraz z kilkoma innymi!).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.