Obsługuj prywatne / firmowe wiki z telefonu z Androidem


10

Obecnie używam wiki Oddmuse do dokumentowania rzeczy osobistych i zawodowych. Chciałbym znaleźć aplikację na Androida wraz z silnikiem wiki, który umożliwi mi czytanie i wprowadzanie zmian w wiki za pomocą mojego telefonu. Używanie tylko przeglądarki jest nieintuicyjne i trudne w użyciu.

W jaki sposób mogę to zrobić? Wolę używać MediaWiki lub DokuWiki , ale nie znam żadnych aplikacji, które mogą zarówno wyświetlać, jak i pozwalać mi się zalogować, aby edytować wiki.


Też szukałem i nie widziałem w tej chwili nic dostępnego.
Matt

Cześć. Spóźniłem się przez 3,5 roku, a twoje pytanie dokładnie pasuje do tego, czego chcę. Czy prawdopodobnie już jakoś rozwiązałeś ten problem? Właśnie znalazłem stronę statusu mediawiki.org/wiki/Wikimedia_Apps dotyczącą aplikacji Wikipedia, ale wygląda na to, że obecnie nie ma szans na uruchomienie tej aplikacji dla niestandardowej wiki. :(
Lyubomyr Shaydariv

Odpowiedzi:


1

Zakochałem się w ikiwiki . ikiwiki używa MarkDown, co oznacza, że ​​możesz użyć dowolnego edytora tekstu do edycji swoich stron. Możesz przesyłać zmiany na serwer za pomocą SVN lub git (dostępnych jest również wiele innych opcji).

Sprawdź ikiwiki i sprawdź, czy może dostarczyć Ci rozwiązania, którego szukasz.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.