Jak instalować, aktualizować i usuwać aplikacje dla wielu urządzeń w sklepie internetowym Google Play?


10

Mam kilka urządzeń z Androidem. Lubię używać internetowego sklepu Play do zarządzania instalacjami, ponieważ jest to o wiele szybsze niż na każdym urządzeniu. Nie widzę jednak sposobu, aby określić, które aplikacje są instalowane na danym urządzeniu bez klikania następujących łączy, raz na aplikację :

Aplikacje → Moje aplikacje → [konkretna aplikacja] → Zainstalowane → Wybierz urządzenie

Jak szybko wykonać następujące czynności, nie wykonując powyższego procesu?

  1. Przejrzyj instalacje dla poszczególnych urządzeń.
  2. Wybierz aplikacje do instalacji, aktualizacji lub usunięcia na urządzenie.

Kiedyś korzystałem z interfejsu internetowego, aby aktualizować aplikacje na wszystkich moich urządzeniach, a następnie Google aktualizował sklep Play i od tego czasu nie wymyśliłem, jak to zrobić. Wygląda na to, że naprawdę chcą, abyś robił aktualizacje za pomocą urządzenia zamiast internetu.
Zooks64

Odpowiedzi:


5

Niestety aplikacja internetowa Google Play nie pozwala na następujące rzeczy:

  • Zaktualizuj bieżące aplikacje (można to zrobić tylko na urządzeniach)
  • Zobacz listę aplikacji instalowanych na określonych urządzeniach (uwzględnia tylko wszystkie aplikacje, które kiedykolwiek pobrałeś, na jednej liście)
  • Usuń wszystkie urządzenia, które zostały wcześniej dodane do Twojego konta Google

Mamy nadzieję, że dzięki temu pytaniu możemy zwiększyć świadomość, dzięki czemu Google odkryje, że wystarczająca liczba osób polubi znacznie więcej funkcji z aplikacji internetowej. Czasami jest to bardzo funkcjonalne, szczególnie jeśli pracujesz cały dzień przy komputerze.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.