Jak wyłączyć Hangouty?


13

Mam HTC One i poszedłem Settings -> Apps -> Allwyłączyć kilka aplikacji, których nie chciałem na swoim telefonie (7digital, Facebook, Google Play Music, Google+). Aplikacje zniknęły, a powiadomienia o aktualizacji zniknęły z tych aplikacji w Google Play.

Ale z jakiegoś powodu nie ma Hangoutów. Jak mogę to wyłączyć?


Czy w ogóle miałeś Hangouty?
geffchang

1
Udało mi się to wyłączyć. Musisz usunąć wszystkie aktualizacje Hangoutów w Google Play, a następnie uruchomić ponownie, aby Hangouts wrócił do Talk, a następnie Talk można wyłączyć w Ustawieniach -> Aplikacje -> Wszystkie.
Sacha K

2
Możesz dodać tę poprawkę jako odpowiedź i przełączyć ją na poprawną.
FuzzyQ

Nie mogłem Dostałem wiadomość, że nie możesz odpowiedzieć na swoje pytanie przed upływem 8 godzin, jeśli masz mniej niż 10 powtórzeń.
Sacha K

Odpowiedzi:


9

Telefon był dostarczany z Google Talk, a następnie Google wymusił aktualizację do Google Hangouts.

Musisz usunąć wszystkie aktualizacje Hangoutów w Google Play, a następnie uruchomić się ponownie, a Hangouts zniknie z listy aplikacji i Talk be back. Rozmowę można następnie wyłączyć w Settings -> Apps -> All.


Mój telefon (Samsung Note 3) został dostarczony z zainstalowanym Hangouts. Proces był jednak podobny. Wyłączenie aplikacji powoduje automatyczne odinstalowanie aktualizacji, redukując ją do starej wersji Hangouts.
zaTricky

0

W Androidzie KitKat: długo kliknij aplikację Hangout i przeciągnij ją do informacji o aplikacji. Kliknij wyłącz.

Aby ponownie włączyć aplikację: przejdź do domu, naciśnij menu (u dołu) / wybierz zarządzaj aplikacją / przejdź do karty: wyłącz

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.