czytnik pdf z blokadą zoomu i szerokości? [Zamknięte]


15

Mam zarówno Adobe Reader, jak i EZPDF. Brakuje obu. Chcę zablokować szerokość i powiększenie oraz wszystko, gdy będę mieć plik PDF otwarty na moje preferowane ustawienia. Chcę tylko przewijać stronę w górę lub w dół podczas przesuwania / przeciągania.

W ezpdf menu ustawień pojawia się nieregularnie podczas przesuwania. Czasami powiększa się lub zmniejsza. Widzę słowa „ln” lub „sf” nakładające się na pdf i nie wiem, co one oznaczają. Niektóre są zablokowane na stronie. Nie mogę na następnej lub poprzedniej stronie.

W programie Adobe Reader nie mogę powiększyć strony do szerokości strony. Ma minimalne ustawienia.

Czy istnieje czytnik pdf, który wyświetla tekst na całej szerokości ekranu i blokuje wszystko, aby nie robił nieporozumień?

Odpowiedzi:


4

ezPDF ma opcję usunięcia tej nakładki: Wyświetl menu podręczne, zaznacz Ustawienia. W sekcji Link znajduje się pole wyboru oznaczone „Wskaż link”. Odznacz i nakładka Ln zniknęła.

Wersja 1.9.5.3


3

Wersja deweloperska APV PDF Viewer (apv-0.3.3dev01) może robić dokładnie to, co chcesz.


Wersja wydania (14 października 2012 r.) W sklepie Play działa świetnie, ale pamiętaj, aby przejść do ustawień, aby wybrać, co robią różne stuknięcia i naciśnięcia. Aby działało to tak, jak lubię, wyłączyłem przyciski powiększania i sprawiłem, że górne / dolne dotknięcia przechodzą w górę / w dół strony.
Michael Kohne,

3

Naprawdę uważam APV PDF Viewer za znacznie lepszy niż wszyscy znani czytelnicy.


2
I co to jest? Odpowiedź, która jest niewiele więcej niż link do innej strony, nie jest pomocna. Co to jest? Jak myślisz, dlaczego jest lepiej?
ale

1

W EZpdf „Ln” oznacza link na stronie, a „Sf” oznacza, że ​​masz zablokowane przewijanie w poziomie (nie mam pojęcia, co tak naprawdę oznacza f). Te nakładki też mnie denerwują, więc zamierzam dekompilować apk i usunąć ten tekst. To powinno rozwiązać problem!


1

Wypróbuj VuDroid . To wolne oprogramowanie. ( Mam problemy z tym na mojej powieści PD, ponieważ wydaje się, że nie lubią ekranów rezystancyjnych, ale jest w porządku na moim telefonie ).

Inną opcją jest DroidReader, którego nie próbowałem.


0

Problem dotyczy pojedynczych plików, a nie aplikacji. Jeśli plik go obsługuje, możesz skorzystać z widoku tekstu przepływu w programie Adobe Reader, który blokuje szerokość i umożliwia powiększanie, jednocześnie widząc pełną szerokość strony. Niektóre pliki tego nie obsługują. Inni obsługują go tylko do pewnego stopnia powiększenia. Aplikacje, które próbują pominąć ustawienia dokumentów, mogą powodować wspomniane niespójności. Uważam, że Beam Reader jest najpotężniejszym czytnikiem plików PDF, ale moja wersja próbna się skończyła i nie byłem skłonny zapłacić za to 10 USD.


Nie chcę ponownie wlewać tekstu. W iRead lub iAnnotate na iTouch mogę powiększyć do poziomu, który mi się podoba i trwale zablokować na tym poziomie. Nie mogę znaleźć aplikacji, która robi to samo na Androidzie. Robi to na dowolnym pliku pdf.
Tony_Henrich

0

Mantano Reader robi wszystko, co chcesz. Używa tego samego silnika co Adobe Reader Mobile (Adobe Reader Mobile SDK), więc jest bardzo szybki nawet na ARM v8 (początkowa Samsung Galaxy Tab).

Ma jednak pewne problemy z nasyceniem kolorów.


-2

ezPDf robi dokładnie to, czego potrzebujesz ....


1
OP skarżyła się na ezPDF. Czy możesz wyjaśnić OP, co należy zrobić, aby działało to zgodnie z ich potrzebami?
Broam

-2

ezPdf kosztuje 1 dolara, ale naprawdę jest tego wart

Możesz zablokować przewijanie z menu - ustawienie powiększenia jest automatycznie zapisywane i możesz przejść do następnej strony, naciskając małą strzałkę w prawym dolnym rogu


1
OP skarżył się na ezPDF, sugerując, że odpowiedź nie jest pomocna.
Broam
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.