Gdzie mogę uzyskać system Android 2.2 dla HTC Desire


12

Jak mogę uzyskać wersję Androida 2.2 w telefonie HTC Desire i kiedy?

Odpowiedzi:


10

Właśnie otrzymałem powiadomienie o aktualizacji (niemarkowe Desire, Niemcy).

Tak więc odpowiedź na „kiedy” brzmi: teraz.


@balpha, dzięki! Jak otrzymałeś powiadomienie? Czy to adres URL, który masz? Czy możesz to pobrać przez Wi-Fi? - przepraszam za pytania. Właśnie się podekscytowałem

@gyurisc tylko wyskakujące okienko z informacją, że tam jest i pyta, czy chcesz pobrać przez dowolne połączenie, czy tylko po podłączeniu do Wi-Fi (około 90 MB). Reszta odbywa się automatycznie, z wyjątkiem okna dialogowego „gotowy, gdy jesteś”, aby potwierdzić instalację.
balpha

czy zachowałeś wszystkie ustawienia?

Cześć! Udało mi się to wymusić, przechodząc do Ustawień, następnie O telefonie, a następnie Aktualizacji oprogramowania systemowego. Tam zrobiłem Sprawdź teraz i pobrałem aktualizację przez WiFi. Musiałem spróbować kilka razy, ponieważ napisano, że pobieranie jest uszkodzone. Na koniec miałem szczęście i aktualizacja została zainstalowana.

1
@Moak Zachował wszystkie moje ustawienia. Nie zauważyłem żadnych zmian w mojej konfiguracji, więc jest w porządku.

7

Oficjalne wydanie Froyo dla HTC Desire wydaje się być bliskie . Chociaż minęły już ponad trzy tygodnie, odkąd powiedzieli, że nadejdzie w ciągu najbliższych dwóch , możesz mieć więcej szczęścia z nieoficjalną pamięcią ROM .


Artykuł powiązany z (i wieloma innymi w innym miejscu zgłaszającymi tę samą historię) okazał się niepoprawny. Informacje wydają się pochodzić od kogoś dość nisko w HTC i były niedokładne. Oficjalne oświadczenie zostało wydane zgodnie z moją inną odpowiedzią.

5

Początkowo wyciekła informacja „pod koniec czerwca”, ale okazało się to niepoprawne. HTC wydało teraz pełne oświadczenie stwierdzające, że aktualizacja nastąpi w trzecim kwartale (czyli w dowolnym momencie od teraz do końca września). Aby uzyskać więcej informacji, zobacz ten artykuł TechRadar .


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.