czy możesz „mówić do tekstu” bez korzystania z Wi-Fi lub danych


9

Czy istnieje sposób lub aplikacja, która pozwala „przesyłać głos na tekst”, gdy nie mam dostępu do Wi-Fi lub mam danych?

Odpowiedzi:


6

W większości przypadków, oczywiście.

Właśnie przestawiłem Galaxy Nexus (Android 4.2.2) w tryb samolotowy i próbowałem napisać wiadomość e-mail z mową na tekst.

Działało, ale było powolne. I nie tak dokładne, jak bym chciał.

Jeśli przejdziesz Settings > Language & input > Google voice typing (settings), możesz ustawić, które języki będą pobierane do urządzenia w celu zamiany mowy na tekst. Angielski jest moim domyślnym (i jest już pobrany), ale widzę około 20 innych plików, które mogę pobrać.

Jednak to, czy możesz to zrobić, czy też jak to działa, zależy (jak sądzę) od twojego urządzenia i wersji systemu operacyjnego.


To naprawdę zależy od tego, jak przełączyłem telefon w tryb samolotowy, i bardzo szybko podniosłem mowę i byłem bardzo dokładny.
Gabriel Graves,

2
Wszelkie informacje na temat polityki prywatności podczas korzystania z tego trybu offline? CZY dane są przesyłane później podczas korzystania z Internetu?
Aeyoun,

„Myślę, że to zależy ...” nie jest odpowiedzią.
PJ Brunet,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.