Czy jest widżet, który pokazuje stan wolny / zajęty jednego z moich kalendarzy Kalendarza Google?


10

Mam na swoim koncie Kalendarza Google kilka kalendarzy udostępnionych przez znajomych / rodzinę / współpracowników. Czy istnieje widżet, który mogę umieścić na stronie głównej telefonu, który pokaże, czy dana osoba (lub kalendarz) jest „na spotkaniu”, czy nie? Używam Samsunga Galaxy S, ale działa na nim kompilacja 2.2 (Team Whisky).

Odpowiedzi:


2

Wierzę, że Android Agenda Widget ma podobną funkcjonalność do widżetu kalendarza LauncherPro. Jest dość konfigurowalny i ma szeroki zakres rozmiarów widżetów. Pokazuje także zadania z niektórych obsługiwanych aplikacji.


Z pewnością jest to jak dotąd na prowadzeniu :)
GWLlosa

3

Launcher Pro ma ładny widget kalendarza, którego używam do tego celu. Może przełączać się między widokiem kalendarza z miesiąca na widok planu dnia. Mam swój własny kalendarz i dwa inne kalendarze Google, w których pojawiają się jako terminy w moim programie.


1
Czy ten widget działa w środowiskach innych niż Launcher Pro? Nie chciałbym wymieniać całej konfiguracji tylko na jeden widżet.
GWLlosa

Niestety, @GWLlosa, nie wierzę, że tak. Przepraszam.
shambleh
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.