gdzie jest ograniczony katalog domowy użytkownika dla Nexusa 7 (2013 - JB 4.3)


10

Tło: Mam zrootowany tablet Google Nexus 7 (2013 - FLO), który uwielbiam. Utworzyłem 2 konta użytkowników z ograniczeniami dla każdego z moich dzieci. Oboje uwielbiają Minecraft, a dzięki ograniczonym kontom użytkowników każdy z nich ma własny katalog domowy, w którym przechowywane są ich światy. Jest to dla nich świetne, ponieważ nie mogą oni sobie nawzajem manipulować światami. :) Teraz, gdy telefon jest zrootowany, chciałbym skopiować ich światy ze starych urządzeń i do ich przestrzeni konta lub katalogów domowych.

Pytanie: Gdzie jest katalog domowy (lub miejsce do przechowywania kont użytkowników) dla kont z ograniczeniami w nowym Google Nexus 7 (2013), na którym działa JellyBean 4.3?

Odpowiedzi:


9

Są przechowywane w

/mnt/shell/emulated/

Właśnie utworzyłem profil z ograniczeniami i utworzyłem tam nowy folder o nazwie „10”, głównym folderem dla użytkowników administracyjnych jest „0”. Powinieneś być w stanie skopiować pliki do odpowiedniego miejsca w tych folderach, aby mój statek mógł je odebrać.

(Dokonano tego na Nexusie 7 z 2012 roku, ale nie sądzę, że będzie inaczej)


Nugat:/mnt/user/<two_digit_user_id>
Shayan

4

Miałem podobny problem z Subway Surfers. W końcu odkryłem, że dane profilu były poniżej:

/data/user/<user_id_number>

Mam nadzieję że to pomoże.


3

Szybka odpowiedź:

/storage/emulated/<user_id_number>

Detale:

O ile nie jest możliwe zbadanie systemu plików z uprawnieniami administratora, główny użytkownik nie może kopiować plików. Użytkownikowi z ograniczonym dostępem najłatwiej jest użyć eksploratora plików lub programu do przesyłania WiFi, takiego jak AirDroid , w celu przesłania potrzebnych plików ze swojego konta.

Będę eksperymentować i zgłosić więcej później, ale na razie użyj AirDroid lub podobnego z ograniczonego konta, aby przesłać potrzebne pliki.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.