Blokuje wszystkie połączenia, które nie przechodzą przez Google Voice?


13

Nie jestem pewien, czy jest to właściwe miejsce, aby zapytać, ale czy istnieje sposób, aby nikt nie zadzwonił bezpośrednio na mój telefon z Androidem, więc wszystkie połączenia przychodzące (i być może wychodzące, ale najważniejsze) są filtrowane przez Google Voice?


Byłbym zainteresowany tą samą rzeczą, ale w przypadku wiadomości tekstowych.
Kortuk

W tej chwili blokuję wszystkie wiadomości tekstowe. Nadal mogę wysyłać i odbierać SMS-y za pośrednictwem aplikacji Google Voice. Wydaje się, że działa całkiem nieźle, po prostu się z tym bawiąc. Musiałem to jednak skonfigurować za pomocą tmobile. Nie widziałem opcji blokowania połączeń, więc miałem nadzieję, że jest jakiś sposób, aby to zrobić.
jonderry

czy ktoś ma twój numer komórki? Jeśli nie podasz tego numeru i użyjesz gv, aby zawołać, możliwe, że nikt nigdy nie pozna twojego numeru komórki.
Matt

4
Nie, wciąż jednak dostaję czasem błędne numery oraz niechciane połączenia.
jonderry

Odpowiedzi:


3

Podejrzewam, że jednym ze sposobów jest zastosowanie ogólnej aplikacji blokującej połączenia. Korzystam z Mr. Number Block Block w moim telefonie i możesz to skonfigurować zgodnie z następującymi zasadami:

  1. Blokuj wszystkie połączenia
  2. Dodaj swój numer GV jako wyjątek od reguły blokowania

Powinno to pozwolić zasadniczo zablokować wszystkie połączenia, które nie pochodzą z twojego numeru GV. Wadą tego byłoby to, że zablokowane połączenia nie byłyby przekierowywane za pośrednictwem usługi połączeń GV, a raczej wysyłane do poczty głosowej (lub można wybrać opcję automatycznego odbierania -> rozłączanie się, aby całkowicie zablokować połączenia).

W przypadku połączeń wychodzących powinieneś być w stanie korzystać z ustawień w aplikacji GV. Moja EVO ma opcję używania GV do wszystkich połączeń wychodzących, chociaż nie jestem pewien, czy inne telefony to robią, szczerze mówiąc.


O ile mi wiadomo, aplikacja GVoice ma opcję połączeń wychodzących we wszystkich najnowszych wersjach.
Mateusz

Myślę, że będzie to działać tylko w przypadku połączeń przychodzących, jeśli masz numer gv pokazujący swój numer gv na identyfikatorze dzwoniącego, zamiast numeru dzwoniącego przychodzącego. W takim przypadku nie będziesz mieć identyfikatora dzwoniącego. Dobrze?
Matt

@Matt: Tak, straciłbyś identyfikator dzwoniącego, gdybyś to zrobił. Nie mogę wymyślić żadnego innego sposobu ograniczenia połączeń tylko do GV, chociaż: - /
eldarerathis 26.01.11

Dzięki, to ciekawy pomysł, chociaż myślę, że posiadanie identyfikatora dzwoniącego jest bardziej przydatne niż blokowanie niewłaściwych numerów i przypadkowych połączeń spamowych, które będą przychodzić bezpośrednio na mój nowy niezadeklarowany numer komórki (właśnie przeniesiłem moją starą komórkę do GV).
jonderry

2

Nie blokuje per se , ale w zależności od operatora możesz regularnie przekierowywać swój numer na pocztę głosową Google.

Niektóre informacje tutaj: http://www.google.com/support/voice/bin/answer.py?hl=pl&answer=164652

i tutaj: http://www.google.com/support/forum/p/voice/thread?tid=00a93855af6943b4


Czy to nadal pozwoli moim połączeniom z Google Voice przejść i zadzwonić na mój telefon, czy też zostaną one przekierowane bezpośrednio na pocztę głosową?
poniedziałek

1
W ogóle nie powinno wpływać na twój GV. (Skonfigurowałem to na własnym telefonie przed wiekami.)
ale

Właśnie próbowałem tego z tmobile i nie mogę odbierać połączeń z mojego telefonu z Google Voice, jeśli włączę bezwarunkowe przekazywanie połączeń. Czy masz na myśli inny rodzaj przekazywania? Wydaje mi się, że korzystałem ze wszystkich innych opcji przekierowania, aby używać Google Voice jako mojej poczty głosowej, jeśli mój telefon odbierał nieodebrane / zajęte połączenia, ale nadal pozwala mi to dzwonić, jeśli telefon jest wywoływany bezpośrednio (chyba że włączę bezwarunkowe przekazywanie) .
jonderry

Oczekuję, że zależy to od operatora. Mam Verizon bez doświadczenia z T-Mobile.
ale

0

oto myśl. blokuj wszystkie połączenia przychodzące, z wyjątkiem tych z Twoim numerem GV. Ustaw swój GV Cid na numer GV, a następnie użyj funkcji ekranu połączenia GV, aby powiedzieć, kto dzwoni. Pamiętaj jednak, że dzwoniący będą proszeni o podanie nazwiska tylko wtedy, gdy zadzwonią z numeru spoza Kontaktów Google.

Na marginesie, myślę o ustawieniu mojego telefonu narzeczonego do tego, ponieważ jej siostra nie użyje GV, więc pochłonie swoje minuty.


2
Zjadasz swoje minuty? Musisz płacić za połączenia przychodzące?
RR

0

Wyłączenie uprawnień do telefonu w aplikacji Telefon może pomóc.

W Androidzie 6.0 wybierz Ustawienia> Aplikacje> (Ikona koła zębatego w prawym rogu)> Uprawnienia aplikacji> Telefon> Wyłącz telefon, a następnie uruchom ponownie telefon.

Potem byłem w stanie wykonywać i odbierać wszystkie połączenia tylko za pomocą Google Voice, bez utraty danych

Mówiąc dokładniej, korzystałem z Motorola G Turbo Edition.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.