Ile urządzeń obsługuje jeden zakup aplikacji na Androida?


Odpowiedzi:


24

Tu nie ma limitu. Od pomocy Google :

Pobieranie wcześniej zakupionych i pobranych aplikacji

Po pobraniu płatnej lub bezpłatnej aplikacji z Google Play aplikacja jest połączona z Twoim kontem Google, co oznacza, że ​​zyskujesz kilka korzyści:

  • Jeśli otrzymasz nowe urządzenie, usuń aplikację, aby zwolnić miejsce lub zresetuj urządzenie, możesz ponownie zainstalować aplikację bez ponownego zakupu.
  • Jeśli masz wiele urządzeń, możesz zainstalować aplikację na wszystkich swoich urządzeniach bez ponownego zakupu aplikacji.
  • Możesz szybko znaleźć darmowe lub płatne aplikacje, które wcześniej pobrałeś.

11

Zakupy aplikacji nie są powiązane z urządzeniami, ale z kontem Google, za pomocą którego zostały zakupione. Tak długo, jak używasz tego samego konta Google na urządzeniach, nie powinno być żadnych ograniczeń AFAIK.


1

To całkowicie zależy od aplikacji, ale w większości przypadków nie jest ograniczone do urządzeń lub konta pocztowego,

Ponieważ program uruchamiający SPB itp. Śledzi rejestrację, więc nie możesz korzystać z tych aplikacji,

Ale wściekłe ptaki itp. Możesz użyć .... To zależy od aplikacji do aplikacji


3
Nie. Jeśli aplikacja zostanie przesłana do Sklepu Play, musi być zgodna z Warunkami korzystania ze Sklepu Play, który, jak wspomniano powyżej, to - kup raz, używaj na tylu urządzeniach połączonych z tym kontem Google. Programiści mogą jednak ograniczyć instalację swoich aplikacji na niektórych typach urządzeń - na przykład, jeśli mają wersję tabletu tej samej aplikacji, nie zezwalają na zainstalowanie wersji telefonu na tablecie, który posiadasz, w ten sposób zachęca Cię również do zakupu wersji tabletu. Niezbyt często, ale nie niespotykane.
Sparx

@Amit Modak. Jak wprowadzić dodatkową warstwę bezpieczeństwa, taką jak program uruchamiający SPB, do tworzenia aplikacji?
neo269,

@Sparx, chociaż masz rację co do zasad, ale z punktu widzenia bezpieczeństwa nie jest to prawdą ... Powiedzmy, że masz kupioną kopię aplikacji ... aplikacja łączy twoje konto, które często jest z tyłu, więc większość aplikacji zachowuje plik na urządzeniu do weryfikacji, więc zrób kopię zapasową aplikacji, a ten plik (który znajduje się w katalogu pakietu aplikacji zależy od programisty) możesz go mieć ... i możesz iść ...
Amit Modak

@ saumilm Hej kolego, nawet szukam tego, SPB używa prostego klucza rejestracyjnego, ale śledzą fałszywe numery seryjne ... Śledząc, dowiadują się, kto używa prawdziwego klucza .... nie wiem dużo o tym ... skontaktuje się z tobą w tej sprawie.
Amit Modak
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.