Czy istnieje sposób, aby nakłonić Android Market do myślenia, że ​​korzystam z innego urządzenia. Czy mogę pobierać chronione aplikacje?


15

Mam nieukończony Archos 70IT z aplikacją dodatkową Market i jest wiele aplikacji, które mogę znaleźć w Market na moim Droidie, ale nie na moim Archos. Są to prawdopodobnie „chronione aplikacje”, które można zainstalować tylko na urządzeniach zatwierdzonych przez twórcę aplikacji.

Aby obejść ten problem, wystarczy pobrać je na mojego Droida, zapisać w Dropbox, a następnie zainstalować na moim Archos. Te aplikacje działają dobrze, więc zamiast być „chronione” przed „niekompatybilnymi” aplikacjami i robić backflipy, aby uzyskać aplikacje, których chcę, chciałbym oszukać Market, by pomyślał, że jestem na Droidie lub innym wszechobecnym Urządzenie z Androidem.

Czy w ogóle można to zrobić a) ib) na nie uruchomionym urządzeniu? Jeśli tak to jak?


Czy lista tych „niekompatybilnych” aplikacji (aplikacji, które działają dobrze, ale nie są dostępne) dla urządzeń Archos Gen8 jest dostępna gdziekolwiek?
Zoot

Nie jestem tego świadomy, biorąc pod uwagę ponad 100 000 aplikacji na rynku, byłoby to trochę niewygodne. Najłatwiejszym sposobem na ich znalezienie jest przeszukanie ich na urządzeniu Gen8. Jeśli się nie pojawią, są „chronieni”. Nie spotkałem żadnej aplikacji, której mój A70IT nie mógłby właściwie uruchomić, z wyjątkiem aplikacji Flash, którą zdjąłem z Droida (nie jest to zaskakujące, ponieważ Flash jest bardzo specyficzny dla architektury sprzętu. Istnieje aplikacja Flash, która podobno działa można znaleźć na forach xda).
Matt

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.